Kategorie e-shopu

Přírodní olej Třezalka Aromatika 20ml

Doporučuje se pro péči o pokožku mastného a smíšeného typu, boji proti lupům a vlasům vlasů, urychluje růst vlasů a posiluje je. Paradentóza, opary, alergicka dermatitida, kupperóza, křečové žil a vitiligo.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 89,00 Kč
Prodejní cena bez DPH73,55 Kč
Sleva
Hodnota DPH15,45 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Olej zTřezalky tečkované (Hypericum perforatum) se často používá v dermatologii a v kosmetických přípravcích. Jeho použití pomáhá urychlit hojení kůže po popáleninách nebo řezných či dalších poranění. Je také účinným nástrojem pro ošetření kůže v případě omrzlinn, abscesů, furunkul, krvácení, modřin a drobných poranění. Produkt má intenzivní regenerační účinek a zabraňuje vzniku jizev.

Olej z
Třezalky tečkované je vhodný k léčbě stomatitidy, paradentózy, oparu, alergické dermatitidy, stejně jako kupperózy, křečových žil a vitiligo, vhodný i pro děti. Zachovává optimální rovnováhu hydrolipidů. Použití přípravku se doporučuje pro péči o pokožku mastného a smíšeného typu. Olej z třezalky je účinným prostředkem v boji proti lupům a vlasům vlasů, urychluje růst vlasů a posiluje je.

Způsob použití: Olej z třezalky může být používán v čisté formě nebo ve směsi s jinými oleji a také jako základový olej pro přípravu kompozic s přírodními esenciálními oleji a pro obohacení kosmetických přípravků (krémy, šampony, balzámy). Způsoby použití mohou být ve formě aplikací, obvazů, mazání atd.