Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Bio čistý extrakt z hlemýždího slizu Helidermina 30ml

Obličej, tělo, rozjasnění, výživa, hloubková hydratace, vyrovnání barvy, zesvětlující účinek, tvorba kolagenu, sluneční skvrny, jizvy, akné, strije, vrásky.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 1009,00 Kč
Prodejní cena bez DPH833,88 Kč
Sleva
Hodnota DPH175,12 Kč

Denní použití pro všechny typy pleti je účinné při léčbě slunečních skvrn, jizev, akné, strií, vrásek.

Koncentrát přírodních účinných látek, jejichž synergický účinek umožňuje obnovit, hydrát a vyživují tkáně do hloubky, tím, že stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, a dává pleti a pružnost. Jeho zesvětlující účinek snižuje nežádoucí zbarvení a zajišťuje stejnoměrnost vzhledu pokožky.

Původní čistý 100% hlemýždí sliz z italských farem. Hlemýždí sliz v přírodní formě obsahuje sedm z nejdůležitějších prvků pro blaho naší pokožky (alantoin, kolagen, elastin, kyselina glykolová, proteinů, vitamínů a čištění peptidů), 0,100% Helix aspersa Muller Extrac

Jeho zesvětlující účinek snižuje barvy a zajišťuje stejnoměrnost barvy pokožky

Hlemýždí sliz užíval už samotný Hippokrates a po něm mnoho antických léčitelů. Jeho léčivé vlastnosti zapříčiňují enzymy, které mění uspořádání akné tkáně, hydratuje a zároveň hojí pokožku.To pomáhá odstraňovat zarudnutí pokožky a neatraktivní pigmentaci vyschlých pupínků.

Hlemýždí sliz má skvělé hydratační schopnosti, které jsou srovnatelné s velbloudí schopností držet vodu v těle. Jak známo, hydratovaná pleť - pleť bez vrásek!

Hlemýždí sliz pomáhá znovu obnovit hladkou a čistou pleť.

Neobsahuje: parabeny, barviva, minerální olej, vosk, SLS, SLES, parfémem bez alergenů.

Vynikající přírodní léčba pro péči a krásu pokožky.

Balení: 30 ml lahvička.

Použití: Stačí malé množství slizu, které aplikuje na potřebné místo a jemně vetřete. Čistý hlemýždí extrakt se používá v malých množstvích na obličej, krk a dekolt a částí těla, kde je potřeba, aby se pleť vyživila a tkáně se hydratovala do hloubky. Ideální pro tónizaci a elasticitu pokožky, pro jednotnou pleť. Vynikající v kombinaci s hlemýžďovým slinným krémem.

Země původu. Itálie

Výrobce: La Dispensa, Italy