Kategorie e-shopu

Bio čistý extrakt z hlemýždího slizu Helidermina 30ml

Obličej, tělo, rozjasnění, výživa, hloubková hydratace, vyrovnání barvy, zesvětlující účinek, tvorba kolagenu, sluneční skvrny, jizvy, akné, strije, vrásky.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 1009,00 Kč
Prodejní cena bez DPH833,88 Kč
Sleva
Hodnota DPH175,12 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Denní použití pro všechny typy pleti je účinné při léčbě slunečních skvrn, jizev, akné, strií, vrásek.

Koncentrát přírodních účinných látek, jejichž synergický účinek umožňuje obnovit, hydrát a vyživují tkáně do hloubky, tím, že stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, a dává pleti a pružnost. Jeho zesvětlující účinek snižuje nežádoucí zbarvení a zajišťuje stejnoměrnost vzhledu pokožky.

Původní čistý 100% hlemýždí sliz z italských farem. Hlemýždí sliz v přírodní formě obsahuje sedm z nejdůležitějších prvků pro blaho naší pokožky (alantoin, kolagen, elastin, kyselina glykolová, proteinů, vitamínů a čištění peptidů), 0,100% Helix aspersa Muller Extrac

Jeho zesvětlující účinek snižuje barvy a zajišťuje stejnoměrnost barvy pokožky

Hlemýždí sliz užíval už samotný Hippokrates a po něm mnoho antických léčitelů. Jeho léčivé vlastnosti zapříčiňují enzymy, které mění uspořádání akné tkáně, hydratuje a zároveň hojí pokožku.To pomáhá odstraňovat zarudnutí pokožky a neatraktivní pigmentaci vyschlých pupínků.

Hlemýždí sliz má skvělé hydratační schopnosti, které jsou srovnatelné s velbloudí schopností držet vodu v těle. Jak známo, hydratovaná pleť - pleť bez vrásek!

Hlemýždí sliz pomáhá znovu obnovit hladkou a čistou pleť.

Neobsahuje: parabeny, barviva, minerální olej, vosk, SLS, SLES, parfémem bez alergenů.

Vynikající přírodní léčba pro péči a krásu pokožky.

Balení: 30 ml lahvička.

Použití: Stačí malé množství slizu, které aplikuje na potřebné místo a jemně vetřete. Čistý hlemýždí extrakt se používá v malých množstvích na obličej, krk a dekolt a částí těla, kde je potřeba, aby se pleť vyživila a tkáně se hydratovala do hloubky. Ideální pro tónizaci a elasticitu pokožky, pro jednotnou pleť. Vynikající v kombinaci s hlemýžďovým slinným krémem.

Země původu. Itálie

Výrobce: La Dispensa, Italy