Kategorie e-shopu

Balzám z pijavic PRVNÍ POMOC hojící 35ml

Hojivý jemný krém s rychlým a výrazným účinkem na hojení ran. Je obohacen o extrakt pijavic, rakytníku, Čajového dřeva, exktrakty Palinu, Aloe, Echninaceia a Bergenu. První zmínky o léčivých účincích pijavic nacházíme již v době ...
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 155,00 Kč
Prodejní cena bez DPH128,10 Kč
Sleva
Hodnota DPH26,90 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Balzám První pomoc - hojivý jemný krém s rychlým a výrazným účinkem na hojení ran. Je obohacen o extrakt pijavic, rakytníku, Čajového dřeva, exktrakty Palinu, Aloe, Echninaceia a Bergenu. První zmínky o léčivých účincích pijavic nacházíme již v době dávných egyptských faraonů a nyní se pijavicemi lidé léčí ve vybraných klinikách - zejména onemocnění související s krevním oběhem (např. křečové žíly, cévní nedostatečnost, atd.), v lékařské praxi se běžně používá v neurochirurgii na urychlení hojení přišitých, úrazem amputováných částí končetin. Žlázy pijavic obsahují více než 100 biologicky aktivních látek, z nichž nejznámější je hirudin.

Krém pomáhá při následujících kožních problémech:
- popáleniny (i od slunce)
- poranění
- popraskání kůže
- po úrazech
- bércové vředy


Složení: Aqua, PEG-400 stearát, DEG stearát, Emulsion Wax, Glycerin, Propylene Glycol, Methyl paraben, propyl paraben Diazolidinyl Urea, Linseed Oil (lněný olej), Octildodecanol, Spongillidae Extract (sladkovodní houba), Panthenol, Camphora (kafr), Hydrolyzed Collagen (kolagen), Extracts (extrakty): Salvia officinalis (Šalvěj lékařská), Mentha piperita (Máta peprná), Lavandula vera (levandule), Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný), Horse chestnut (Kaštan koňský); Sodium Ascorbyl Phosphate, Cetearet-20, Nicotinicum Acid, Geryda Extract, 2 -methyl-4-dimethyl amino methyl-benzimidiazol-5-ol-dihydrochlorid, Parfum, Methylchloroisothiazoline, Methylisothiazolinone.

Způsob použití:
Krém rovnoměrně nanášíme na postižená místa 2 krát denně a lehce vtíráme.

Obsah: 35ml

Upozornění: Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti na jednotlivé složky krému.

Dermatologicky testováno.