Kategorie e-shopu

Turanka, Turan kapky (tinktura) 50ml

Vylučování vody a kyseliny močové z těla.. Nedráždivý močopudný prostředek, při kožních chorobách, tlumí krvácení a průjmy, při bolestech trojklanného nervu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 121,00 Kč
Prodejní cena bez DPH100,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH21,00 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Tinktura (extrakt) z natě turanu kanadského (turanky).
Turan kanadsky (turanka) (Conyza canadensis, čeleď hvězdnicovité - Asteraceae) je nedráždivým močopudným prostředkem, který vylučuje kyselinu močovou z těla (viz směs Metafit D - Dna). Působí i na zánět močových cest. Podporuje látkovou výměnu při kožních chorobách a tlumí krvácení a průjmy. Účinný při bronchitidě. Zvyšuje tvorbu bílých krvinek. Spolehlivě pomáhá při bolestech trojklanného nervu, bolesti do tří dnů zcela odezní. Alternativou je tinktura z plodů černého bezu, bez má o něco pomalejší nástup účinku, ale déle trvající působení např. při předčasném vysazení tinktury.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Vylučování vody a kyseliny močové z těla.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

při bolestech trojklanného nervuVíce informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina turan kanadský.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

OVZ-35.1-10.10.2012-1133