Kategorie e-shopu

NO DOL - NÁPLAST ulevující od bolesti z Ďáblova drápu (Harpagophyt) ESI 5 ks

Normální stav kloubů a šlach, dna,.zajišťuje působení na postižené místo až 24 hodin.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 460,00 Kč
Prodejní cena bez DPH380,17 Kč
Sleva
Hodnota DPH79,83 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Nová receptura založena na vysoké koncentraci (10%) z Ďáblova drápu. Náplast je navržena tak, aby při jejím odstraňování nedocházelo k podráždění kůže. Unikátní technologie náplasti zajišťuje působení na postižené místo až 24 hodin.

Bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny harpagofyta ležatého (čertův - ďáblův dráp - spár) pro normální stav kloubů a šlach.
Harpagofytum ležaté (Harpagophytum procumbens, čeleď sezamovité - Pedaliaceae, SK: Harpagofyt ležatý). Osvědčil při zánětech kloubů (artritida). Příznivě působí i na dnu a Bechtěrevovu nemoc. Podávání při cukrovce snižuje volný bilirubin v krvi a ovlivňuje dlouhodobé bolesti hlavy.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny - Harpagofytu ležatého ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení. Normální stav kloubů a šlach. Chuť k jídlu.

Složení: arnika horská (Arnica montana), kafr, ďáblův dráp (Harpagofit), vrba, sulfur, levandule.

Použití: Otevřete náplast (viz obrázek na obalu) a vyjměte náplast. Odstraňte ochranný film a nalepte náplast na postižené místo. Nechejte účinkovat po dobu 24 hodin. Poté náplast vyměňte za novou. V případě potřeby lze náplast upravit na požadovaný rozměr.

NEOBSAHUJE BARVIVA ANI KONZERVAČNÍ LÁTKY.

Vyrobeno v: Itálii
Obsah balení: 5 náplastí