Kategorie e-shopu

NO DOL - gel na klouby s Ďábelským drápem, (Harpagophyt) ESI 100ml

Normální stav kloubů a šlach, dna, vysoká koncentrace (10%) přírodního výtažku z Ďáblova drápu - harpagofytu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 380,00 Kč
Prodejní cena bez DPH314,05 Kč
Sleva
Hodnota DPH65,95 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Zdravotnický prostředek - gel na svaly a klouby obsahující Ďáblův dráp (Harpagofyt ležatý), rozmarýnový olej a saturejkový olej.

Složení: Aqua, Herpapoghytum Procumbens Extract, Propylene Glycol, Peg-40 Castor Oil, Carbomer, Satureia Montana Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Limonene, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazoline, Methylisothiazolinone, Tetrasodium Edta.

Bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny harpagofyta ležatého (čertův - ďáblův dráp - spár) pro normální stav kloubů a šlach.
Harpagofytum ležaté (Harpagophytum procumbens, čeleď sezamovité - Pedaliaceae, SK: Harpagofyt ležatý). Osvědčil při zánětech kloubů (artritida). Příznivě působí i na dnu a Bechtěrevovu nemoc. Podávání při cukrovce snižuje volný bilirubin v krvi a ovlivňuje dlouhodobé bolesti hlavy.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny - Harpagofytu ležatého ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální trávení. Normální stav kloubů a šlach. Chuť k jídlu.

Použití: Naneste krém na postižené místo a krouživými pohyby roztírejte až do úplného vstřebání. Používejte nejlépe ráno a večer.

Vyrobeno v: Itálii
Objem: 100 ml