Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Guduchi Tinospora (tinktura) 50ml

Tinospora (chebule) srdčitá (Tinospora cordifolia) je adaptogen a imunomodulátor. Používáme ji i při autoimunitních onemocněních. Posiluje funkci jater, ledvin a imunitního systému. Vylučuje kyselinu močovou, je možné ji použít při dně ...
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 130,00 Kč
Prodejní cena bez DPH107,44 Kč
Sleva
Hodnota DPH22,56 Kč

Tinktura (extrakt) ze dřeva tinospory srdčité (Guduchi, Gudúči).

Tinospora (chebule) srdčitá (Tinospora cordifolia) je adaptogen a imunomodulátor. Používáme ji i při autoimunitních onemocněních. Posiluje funkci jater, ledvin a imunitního systému. Vylučuje kyselinu močovou, je možné ji použít při dně ale i osteoartritidě a revmatoidní artritidě. Chrání játra a kostní dřeň při chemoterapii (cyklofosfamid). Játra chrání i před chemikáliemi (např. tetrachlormetan), regeneruje jaterní buňky (hepatocyty) a Kupfferovy buňky. Používáme u žloutenky B a C. Léčí zvětšenou slezinu, zimnici, zvýšené teploty i malárii. U dětí bylo prokázáno povzbuzení činnosti fagocytů v boji proti patogenům a posílení imunitních reakcí při onemocnění horních dýchacích cest a při zánětu středního ucha.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Imunita - antioxidant. Normální stav kloubů. Normální funkce jater. Metabolismus lipidů. Adaptogenní a duševní účinek. Normální funkce dýchacího systému. Normální stav pokožky. Normální funkce močových cest a hladina cukru v krvi.

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Z důvodu obsahu alkoholu nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při nemocech srdce.

Kód : autoimunita, autoimunitní, imunita, játra, ledviny, regenerace jater, kyselina močová, osteoartritida, revmatoidní, žloutenka, zvětšená slezina, zimnice, fagocyty, zánět středního ucha.