Kategorie e-shopu

Tulsi s mátou BIO 18 sáčků, Organic India

Organické certifikované přírodní čaje bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů. Osvěžující bio bylinná směs z bazalky svaté (Tulsi) a máty. Povzbuzující máta peprná s jemně kořeněnou chutí svaté bazalky Tulsi navozují
Základní cena s DPH118,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 118,00 Kč
Prodejní cena bez DPH102,61 Kč
Sleva
Hodnota DPH15,39 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Organické certifikované přírodní čaje bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů. Osvěžující bio bylinná směs z bazalky svaté (Tulsi) a máty. Povzbuzující máta peprná s jemně kořeněnou chutí svaté bazalky Tulsi navozují pocit osvěžení pro den nebo navečer.
Čaje mají prokázané zdravotní účinky, lze pít teplé nebo studené (ice tea).

Tulsi čaj:

obsahuje stovky léčivých sloučenin známých jako fytolátky
silný antioxidant
snižuje stres, zvyšují životní sílu a obranyschopnost
zpomaluje stárnutí
podporuje vylučování toxinů
má podpůrný účinek při nachlazení
navozuje fyzickou pohodu a uvolnění
podporuje životní sílu a dodává energii
přispívá k metabolismu tuků, cholesterolu a krevního cukru

TULSI S MÁTOU: Povzbuzující máta peprná s jemně kořeněnou chutí svaté bazalky Tulsi navozující pocit osvěžení pro den nebo večer. Lze pít jako teplý i studený čaj. Tulsi posyluje obranyschopnost, má podpůrný účinek při nachlazení, jedná se o silný antioxidant. Podporuje životní sílu a dodává energii. Navozuje fyzickou pohodu a uvolnění. Přispívá k metabolismu tuků, cholesterolu a krevního cukru.

Složení:

Bazalka Tulsi (Ocimum sanctum, Ocimum basilicum)
organická máta peprná

Obsah: 18 sáčků

Organický bylinný přípravky nejvyšší kvality. Čistý přírodní přípravek bez chemického a biologického znečištění. Výrobek 100% přírodní, splňující nejpřísnější mezinárodní standardy. Bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů.

Výhody přípravku:

Kvalita je potvrzena světovými certifikáty (na rozdíl od většiny jiných přípravků a čajů na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvětový certifikát kvality, EKOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě), SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP – systém kritických bodů , USDA (Americké ministerstvo zemědělství), Košer kvalita
Jednotlivé byliny rostou na bio farmách
Byliny neobsahují žádné konzervační a chemické látky, jen samotné byliny.
Správně sestavené kombinace působí na celý organismus.
Naše přípravky lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků.

Doporučuje MUDr. David Frej