Kategorie e-shopu

Epam 21 - průduškový ve spreji 50ml

Zajišťuje normální funkci dýchacího systému. Lékořice lysá, třapatka úzkolistá a proskurník lékařský zajišťují normální funkci dýchacího systému.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 228,00 Kč
Prodejní cena bez DPH188,43 Kč
Sleva
Hodnota DPH39,57 Kč
Dostupnost: EXTERNÍ SKLAD

Složení: EPAM 21 obsahuje kvalitní propolis, který je také základní ingrediencí všech biostimulátorů EPAM. Kromě účinných látek, které se v propolisu nacházejí, v sobě nese velké množství léčebných energoinformačních struktur oblasti, ze které pochází.Je to dáno především tím, že včely tvoří propolis z obrovského množství organických a neorganických látek, které sesbírají z různých přírodních zdrojů. EPAM 21 dále obsahuje kvalitní mumio, eleuterokok, čerstvou echinaceu (kořen a květ), lékořici, proskurník, oman, pitnou vodu, jemný melasový líh, glycerol lékopisné kvality.

Použití: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Zajišťuje normální funkci dýchacího systému. Lékořice lysá, třapatka úzkolistá a proskurník lékařský zajišťují normální funkci dýchacího systému.

Velikost balení: 50 ml

Dávkování:
Každou hodinu nebo každé 2 hodiny několikrát příslušný EPAM nastříkáme do zadní části krku a necháme působit.

Doba použitelnosti: Je stanovena na základě laboratorních zkoušek a podložena vědeckými studiemi. Je stanovena na 2 roky od data výroby.

Podmínky úchovy: Produkt by neměl být vystavován plnému slunečnímu svitu, teplotám pod bodem mrazu a vysokým teplotám nad 30°C, nesmí být uchováván ve vlhku.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Neobsahuje sacharózu a lepek, je vhodný i pro diabetiky a celiaky.