Vilkakora 1000 mg (Cats Claw - Una de Gato), Solgar

Imunitní systém, udržování zdraví našich kloubů, životní styl.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 548,00 Kč
Prodejní cena bez DPH476,52 Kč
Sleva
Hodnota DPH71,48 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Kočičí dráp - Vilcacora, Cat´s Claw, latinsky Uncaria tomentosa je bylina, která roste v horských oblastech peruánské Amazonie a oblastí střední a jižní Ameriky. Indiáni kmene Ashanica používali tuto bylinu po mnoho let k úlevě od různých nemocí spojených s imunitním systémem a dalšími problémy.

Hlavní účinné látky vilcacory jsou tetracykly a pentacykly oxindolových alkaloidů jako např.: hirsutin, hirsutein, rincofilin, mitrafilin a mnoho dalších.

Použití: Užívání vilcacory má význam především pro náš imunitní systém. Podporuje jeho způsobilost k přirozené obranyschopnosti. Pozitivně totiž působí na proces fagocytózy. Podpořený imunitní systém brání rozšíření v těle nežádoucích cizích látek a pohlcuje staré nebo poškozené buňky. Vzhledem k imunostimulačním vlastnostem je proto nevhodné užívat vilcacoru po transplantaci orgánů či při graviditě. Vilcacora by totiž mohla podpořit domněnku imunitního systému našeho organismu, že se jedná o tělu cizí buňky a mohla by mít snahu tyto cizí buňky zlikvidovat. Mezi další uváděné pozitivní účinky Uncaria tomenthosy patří udržování zdraví našich kloubů. Především starší lidé nebo lidé přetěžující své klouby, např. při některých sportech, by měli užívat vilcacoru jako doplněk svého životního stylu.

Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Složení:
Složení jedné tablety:
Vilkakora (Uncaria tomentosa) 1000 mg
(vnitřní kůra)
Kyselina stearová, hydroxypropylmetyl celulóza, hydroxypropyl celulóza, rostlinný glycerid, celulóza, karboxymethylcelulóza

Dávkování: Jedna tableta denně při jídle.

Vhodné pro: vegetariány, vegany.
Bez: cukru, škrobu, soli, kukuřice, pšenice, lepku, kvasnic, mléčných součástí, umělých barviv a konzervantů.
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Balení: 30 tablet.