Kategorie e-shopu

Kyselina alfa-lipoová s chromem 90tbl.

Silný antioxidant, který byl doposud používán především při regeneraci jater. Pomáhá při při diabetické neuropatii, zvyšovat produkci inzulinu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 249,00 Kč
Prodejní cena bez DPH216,52 Kč
Sleva
Hodnota DPH32,48 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Doplněk stravy. Kyselina alfa-lipoová 200 mg v tabletě. Vhodné pro diabetiky.

Obsahuje chróm, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Kyselina alfa-lipoová je silným antioxidantem, má ochranný vliv na játra, působí detoxikačně, příznivě ovlivňuje hladinu glykémie u diabetiků. Pozitivně ovlivňuje energetický metabolismus buněk.

Složení: Nosič kukuřičná vláknina. Kyselina alfa-lipoová (kyselina thioktová), regulátor kyselosti hydrogenuhličitan draselný. Protispékavé látky: sojový lecithin, talek, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý, chlorid chromitý.

Výživová hodnota 100 g (1 tablety 1.000 mg):

Energetická hodnota 979 (9,8) kJ, 239 (2,4) kcal.
Bílkoviny 0 g
Sacharidy 0,15 (0,0015) g
Tuky 3,4 (0,034) g
Tableta obsahuje 200 mg kyseliny alfa-lipoové, 13,4 mcg chromu (33,333 % DDD)

Návod k použití:
Doporučená denní dávka jsou 3 až 6 tablet denně. Denní dávka se rozděluje na menší díly a přijímá se postupně během dne, zásadně po jídle, nikoliv nalačno, hodně zapíjet. Maximální denní dávka činí 6 tablet. Není určeno pro děti, v těhotenství a při kojení. Není vhodný současný příjem alkoholu. Výrobek může zesílit účinnost inzulinu nebo perorálních antidiabetik. Nenahrazuje pestrou stravu. Uchovat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25oC.

Kyselina alfa-lipoováje v praxi známa především jako silný antioxidant, který byl doposud používán především při regeneraci jater. Poslední výzkumy a praktické zkušenosti prokázaly, že kyselina alfa-lipoová má výborné léčebné účinky při diabetické neuropatii, kdy napomáhá při regeneraci poškozeného nervového aparátu. Navíc bylo zjištěno, že kyselina alfa-lipoová pomáhá zvyšovat produkci inzulinu a hlavně pak i jeho využití v metabolickém procesu. Zesiluje účinnost léčiv při léčbě diabetu.

Poznatky z praxe:
Vzhledem k silnému regeneračnímu účinky sportovci dávkují až desetinásobek obvyklé dávky. Riziko předávkování nehrozí. Vyšíí dávky kyseliny alfa-lipoové se mimo jiné používají jako léčivo schválené při jaterních chorobách.