Jojobový kosmetický olej Bio 100ml

Je vhodný pro všechny typy pleti, pro péči o aknózní pleť, udržuje přirozenou vlhkost pokožky.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 299,00 Kč
Prodejní cena bez DPH247,11 Kč
Sleva
Hodnota DPH51,89 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

100% olej lisovaný za studena. Olej je bez umělých konzervačních látek a umělých barviv.

Jojobový olej patří k nejcennějším přírodním olejům. Je vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje protizánětlivé složky, které pomáhají v péči o aknózní pleť a udržují přirozenou vlhkost pokožky.

Je vhodný pro všechny typy pokožky a pomáhá pečovat o pleť se sklony k tvorbě akné. Hydratuje, vyživuje a regeneruje pokožky, proti projevům stárnutí, jako masážní oelj proti stryím, udržuje opálenou pokožku.

Použití: Aplikujte podle potřeby, večer po odlíčení. Nakapejte malé množství do dlaní a zahřejte. Naneste na vlhkou pleť nebo pokožku těla a nechte vstřebat. V případě použití na vlasy masírujte olejem pokožku hlavy a poté rozetřete po celé délce vlasů. Zabalte do ručníku a nechte 10 minut působit. Opláchněte.

Výrobek slouží pouze k vnějšímu použití.
Skladujte při pokojové teplotě v suchém a temném místě.
Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Jojoba (Simmondsia chinensis), ve skutečnosti "Ho-Ho-ba", z jazyka "Papago indiánů," specificky  jojoba je jediný druh v monotypickém rodě  Buxus, jediný rod z čeledi  Simmondsiaceae . Jméno dostal po britském botanikovi  Simmondsia Thomas Williams Simmonds († 1804 v Trinidad).

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo na  produktech.

Složení: 100% jojobový organický olej

Obsah: 100 ml