Kotvičník - Tribulus plod prášek BIO 100g

Kotvičník zemní - Tribulus terresris BIO jemně namletý plod na prášek. Snadná příprava. Prášek je namlet pouze z BIO plodů, nikoliv celé natě.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 135,00 Kč
Prodejní cena bez DPH117,39 Kč
Sleva
Hodnota DPH17,61 Kč
Dostupnost: SKLADEM

Kotvičník zemní - Tribulus terresris.

Tento výrobek je velmi kvalitní, jemně namletý prášek, obsahující kromě nati i semena, která mají nejvyšší obsah saponinů. Výhodu prášku je velice snadná příprava.

Roste V Evropě, Asii, Africe i Austrálii. Jeho původ je v mořských pobřežích Číny a Japonska, dnes je velmi rozšířený především ve střední Asii, Indii, Číně, Srí Lance a v evropské části Ruska. Kvůli svým blahodárným účinkům je v současnosti jednou z nejoblíbenějším bylin i u nás.

Použití: Kotvičník zemní, známý i pod názvem tribulus je oblíbenou bylinou mužů, ale i žen. Uvolňuje svalové napětí. Užití je vhodné pro sportovce a může se stát přírodní cestou pro náhradu chemických přípravků. Kotvičník podporuje přirozenou obranyschopnost, pohlavní systém, má vliv na hornomální aktivitu. Přispívá k udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému, ovlivňuje srážlivost krve a podporuje její čištění. Kotvičník zemní - Tribulus terrestris BIO podporuje normální funkce močového a reprodukčního systému - je vhodný pro muže, přičemž účinky pocítí zejména muži ve věku nad 40let. Blahodárně působí na nervový systém, podporuje normální zdraví dýchacích cest i pleti, udržuje zdraví dásní i úst.

 

Pro zvýšení účinku se doporučuje kombinace s kořenem maka nebo konopným proteinem.

 


Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte na bezpečné místo mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu.

 

TIP na přípravu: požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2x více vody nežli obsahu prášku a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně doředíme tekutinou, přičemž nevznikají hrudky.

Tradiční použití: čajovou lžičku rozmíchejte v malém množství vody na pastu, to dolejte cca 0,2l vody, džusu, šťávy...  a užívejte 2x denně před jídlem