Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Tulsí - Bazalka posvátná - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Adaptogenní bylina s imunomodulačním účinkem, proti virům a bakteriím, vykašlávání, má antidepresivní účinky, Mírní symptomy alergické rýmy i astmatu, mozek, paměť.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 121,00 Kč
Prodejní cena bez DPH100,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH21,00 Kč

Tinktura (extrakt) z natě bazalky posvátné.

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum, čeleď hluchavkovité - Lamiaceae, SK: Bazalka posvätná) jinak též tulsi je adaptogenní bylina s imunomodulačním účinkem. Působí proti virům a bakteriím. Podporuje vykašlávání, má antidepresivní účinky, působí jako diuretikum. Mírní symptomy alergické rýmy i astmatu. Zlepšuje prokrvení mozku a paměť. 

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Vykašlávání. Normální funkce dýchacího systému. Srdce, vitalita a stres. Imunitní systém – antioxidant.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má. 

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje 15 min před jídlem. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.  V době užívání mírně snižuje možnost těhotenství.                                                                                                                                                               

OVZ-35.1-18.10.2012-38950

Kód: adaptogen, imunomodulační, bakterie, viry, antibakteriální, protivirový, žaludek, křeče, nadýmání, trávení, kašel, laktace, játra, ckrovka, astma, senná rýma, mozek prokrvení, paměť, deprese, alergie.

Obsah 100% alkoholu 0,02