Nebyl vybrán žádný obrázek

Strong Vitamin C 60 kapslí

Vitamín C - Pureway-C® v extrémní dávce, 800 mg vitamínu C na 1 kapsli (1000 % RHP), Přidané citrusové bioflavonoidy a mastné kyseliny. Efektivnější vstřebání tělem.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 379,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Strong Vitamin C 60 kapslí (Vahva C-Vitamiini)

- Vitamín C - Pureway-C® v extrémní dávce
- 800 mg vitamínu C na 1 kapsli (1000 % RHP)
- Přidané citrusové bioflavonoidy a mastné kyseliny
- Efektivnější vstřebání tělem
- Holistické (celostní) složení produktu
- Vynikající biodostupnost
- Prémiová kvalita - produkt obsahuje pouze aktivní složky
- Prémiová čistota - bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel

Prémiová značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů, které odpovídají přirozenému výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení přírody a moderních vědeckých poznatků. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a přesně vyvážené.

Balení: 60 kapslí (59 g)
 
Dávkování: berte 1 kapsli denně. Balení obsahuje 60 denních dávek.
 
Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Chraňte před světlem. Obsahuje kulatý absorbent pro redukci případné vlhkosti, nekonzumovat!

Výživové údaje: v 1 kapsli (*% RHP)
 Vitamín C - 800 mg (1000 %*)
*% RHP - Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 Složení: Vitamín C (Pureway-C® [kyselina L-askorbová, citrusové bioflavonoidy, mastné kyseliny)], kapsle: hydroxypropylmethylceluóza.