Kategorie e-shopu

Spirulina Bio tablety 300g - 1200 tablet

Spirulina je velmi bohatá na živiny. Obsahuje železo v chelátové formě, modré barvivo fytocyanin, křemík, vápník, antioxidanty, enzymy, chlorofyl. je vhodná pro vegetariány, vegany, makrobiotiky, ale i sportovce a osoby v rekonvalescenci.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 480,00 Kč
Prodejní cena bez DPH417,39 Kč
Sleva
Hodnota DPH62,61 Kč
Dostupnost: SKLADEM

Před lety si Aztékové jedinečných účinků modrozelené sladkovodní sinice spiruliny vážili natolik, že ji dokonce využívali jako platidlo. Dnes Světová zdravotnická organizace potvrzuje, že tento jednobuněčný organismus předčí obsahem živin většinu potravin i doplňků stravy.

Spirulina Bio je bohatá na živiny (pouhý 1 g řasy jich obsahuje tolik jako celý kilogram zeleniny), a proto pomáhá zajistit, aby organismus nestrádal. Kromě toho má ovšem i výrazně pozitivní účinky na zdraví celého organismu.

Například je bohatá na kyselinu V-linolenovou, která napomáhá tvorbě hormonu prostaglandinu, obsahuje až 70 % plnohodnotných bílkovin, a proto je vhodná pro vegetariány, vegany, makrobiotiky, ale i sportovce a osoby v rekonvalescenci. Obsahuje železo v chelátové formě, modré barvivo fytocyanin, křemík, vápník, antioxidanty, enzymy, chlorofyl.

Použití: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.Doporučené dávkování: 4 tablety 3x denně s jídlem, tablety zapít dostatečným množstvím pitné vody.