Nebyl vybrán žádný obrázek

Albion Ferrochel 120 kapslí

Všem jedincům orientovaným na snížení únavy a vyčerpání, pro udržení správného okysličování organismu a kognitivních funkcí.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 249,00 Kč
Prodejní cena bez DPH216,52 Kč
Sleva
Hodnota DPH32,48 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Albion® Ferrochel

Doplněk stravy.

- Albion® Ferrochel je novinka značky Reflex Nutrition, kterou lze doporučit všem jedincům orientovaným na snížení únavy a vyčerpání
- Na udržení správného okysličování organismu a kognitivních funkcí.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, původ a čistota použité složky + minimum balastních aditiv. Bisglycinát železnatý je chelátovanou a pro tělo vysoce využitelnou formou železa s garantovanou kvalitou laboratoře Albion.

Hlavní benefity produktu:

14 mg železa na 1 kapsli
Účinnou složkou je bisglycinát železnatý, chelátovaná forma železa s vysokou bioaktivitou = má o 40% větší účinnost v organismu než jiné formy užívané v levných doplňcích
Garance kvality společnosti Refex Nutrition a laboratoře Albion

Balení: 120 kapslí (48 g)

Dávkování: Berte 1 kapsli denně s jídlem.

Upozornění: : Nevhodné pro děti a mladistvé do 16 let. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme konzultovat užívání přípravku se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Suroviny mohou pocházet ze zemí mimo VB.

Výživové údaje:
Počet dávek v balení: 120 x 1 kapsle, 1 kapsle % DDD*
Železo: 14 mg, 100
*% DDD - % doporučené denní dávky.

Složení v 1 želatinové* kapsli: nosič maltodextrin, plnidlo mikrokrystalická celulóza, bisglycinát železnatý (Ferrochel®), protispékavé látky (křemičitan vápenatý, stearan hořečnatý, dioxid křemičitý). *nevhodné pro vegetariánskou stravu.