HLÍVA ÚSTŘIČNÁ - HIRATAKE, PLEUROTUS - MRL 250g

Přípravkek MRL je na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, podobných u výrobě léčiv. To zaručuje, že není kontaminována jinými houbami a je bez pesticidů a těžkých kovů
Základní cena s DPH1590,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 1590,00 Kč
Prodejní cena bez DPH1382,61 Kč
Sleva
Hodnota DPH207,39 Kč
Dostupnost: SKLADEM

česky: hlíva ústřičná
japonsky: hiratake
čínsky: pinggu
latinsky: Pleurotus ostreatus 

Po celém světě rozšířená lupenitá dřevní houba se šedavými masitými klobouky. Obvykle roste v bohatých, stupňovitě nad sebou seřazených trsech na dřevě listnatých strojů. Chválena byla již v čínské básni z dynastie Sung v 5. století našeho letopočtu.

Přípravkek MRL je na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.

Použití: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace.

Obsahuje vitamíny B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B5 (niacin), B6 a B7 (biotin), B9 (kyselina listová/folová), C, D2, K, P (bioflavonoidy), stopové prvky selen, zinek, bor, jod, 8 aminokyselin, kvalitní proteiny, nenasycené mastné kyseliny (kyseliny linolenová, olejová), vlákninu

Obsahuje železo-transportní bílkoviny, které ho dopravují na místo vstřebávání ve střevech

Balení obsahuje: 250 g biomasy podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia). Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové hlívě ústřičné a je dále umocněn využitím i jejího podhoubí.

Dávkování: Obchodní balení obsahuje 250 g prášku - jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) Pleurotus ostreatus.

Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně.
Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou.

Chemické a biologické vlastnosti v jedné tabletě PLEUROTUS-MRL (500 mg)
Účinná složka: Pleurotus ostreatus – biomasa 500 mg
Pojiva:
žádná