Superlife 8 Original Superfood Mix 100g

Směs 8 Superpotravin, vitamíny, minerály, aminokyseliny, enzymy, Energie, vyčerpání.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 280,00 Kč
Prodejní cena bez DPH243,48 Kč
Sleva
Hodnota DPH36,52 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Originální Superpotravinový Mix Smoothie je unikátní směs 8 Superpotravin speciálně vyvinutá pro rušný, v dnešní době uspěchaný život a aktivní životní styl. Skvělá kombinace vysoce výživných superpotravin s vysokým obsah vitamínů, minerálů, aminokyselin, enzymů a dalších živin.

Složení:

MACA - Působí jako silné afrodisiakum a podporuje plodnost a sexuální aktivitu mužů a žen. Zlepšuje stav mysli, snižuje úzkost a stres. Zvyšuje sílu a životní energii.

KONOPÍ - se k léčebným účelům užívá od dávných časů, co člověk člověkem jest. Ulevuje od bolesti kloubů a používá se při léčbě artritidy. Pomáhá při léčbě zeleného zákalu.

SPIRULINA (zelená řasa) - Celkově posiluje imunitní systém, podporuje trávení a krvetvorbu, podporuje detoxikaci ledvin a současně vytěsňuje jedovaté kovy a brání jejich kumulaci v organismu. Pozitivně ovlivňuje tělesnou váhu a brání svalové atrofii. Čistí a zásobuje vaše tělo.

Mladý ječmen - je plný vitamínů, mnerálů, stopových prvků, vlákniny a aminokyselin. Je skvělým doplňkem v období diet. Obsahuje vysoké množství chlorofylu a díky tomu zvyšuje schopnost krve přenést větší množství kyslíku.

LUCUMA (ZLATO INKŮ) - Symbol plodnosti a zrození. Má vysoký obsah vlákniny. Je skvělým zdrojem minerálů, především železa. Obsahuje také fosfor a vápník. Napomáhá udržovat zdraví nervového systému. Plody lucuma jsou přirozeně sladké a jsou zdrojem pomalu vstřebatelných sacharid (nízký glykemický index). Používá se při léčbě obezity.

CHLORELLA - Bohatý zdroj bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitmínů a minerálů. Celkově podporuje zdraví organismu, umí detoxikovat tělo a dodat téměř všechny potřebné látky. Působí antibakteriálně a podporuje hojení ran. Člověk se po její konzuaci (po kombinaci se zdravou stravou) cítí výborně. Upravuje střevní mikroflóru a zabezpečuje normální funkci jater.

KELP - Mořská řasa hnědé až hnědozelené barvy. Díky vysokému obsahu jódu zvyšuje činnost štítné žlázy. Pomáhá při spalování zásobního tuku. Vyznačuje se antibakteriálními a antivirovými účinky.

CACAO - Obrovský zdroj antioxidantů, Chromu, manganu, zinku, hořčíku, železa a vitamínu C. Již Mayové a Aztékové si cenili této skvělé rostliny a dokonce kakaové boby používali jako platidlo.

Doporučené dávkování: Namíchat do jakéhokoliv nápoje a popíjet během dopoledne pro akvní start do nového dne. V odpoledních hodinách pro zdraví a zvýšení energie. Před, nebo po jakékoli fyzické akvitě. Vždy když na Vás padne únava, nebo jste vystaveni stresu. Můžete rozmixovat 1 polévkovou lžíci s ovocem, přidat půl šálku vody udělat si ovocný velmi výživný a posilující nápoj.

Průměrné výživové hodnoty     ve 100g      
Energetická hodnota:     1639 kJ / 388 kcal     DDD
Tuky     7,3 g      
     z toho nasycené     0,7 g      
Sacharidy     46,3 g      
     z toho cukry     9,2 g      
Vláknina     33,6 g      
Bílkoviny     34,2 g      
Sůl     0,25 g      
Železo     22,9 g      
Hořčík     436 mg     164 %
Vitamin B12     22 ug     880 %
Vitamin D     <1,25 uq     Vitamin E     Omega 3     0,9 g      

DDD - doporučená denní dávka

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí. Po každém použití zatěsněte sáček.

Země původu: Irsko.

Obsah: 200 g