Rakytník - Extrak Tibetského Rakytníku Bio HIMALYO 60 kapslí

Koncentrovaný extrakt z plodů vysokohorského tibetského rakytníku, unikátní síla a koncentrace účinných nutričních látek, vhodné pro celou rodinu, včetně dětí.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 299,00 Kč
Prodejní cena bez DPH260,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH39,00 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Rostlinné kapsle - skrývají šetrně připravený a koncentrovaný extrakt z plodů vysokohorského tibetského rakytníku. Každá kapsle obsahuje stejnou dávku zdraví prospěšných látek jako sto jeho plodů.

Výjimečná lokalita a zpracování původních odrůd dává produktům Himalyo naprosto unikátní sílu a koncentraci účinných nutričních látek.

- Základem je ruční sběr plodů a jejich šetrné zpracování přímo v místě sklizně.
- Všechny naše produkty jsou čistě přírodní a v ověřené biokvalitě.
- Neředíme je, nepoužíváme zahušťovadla, konzervanty ani jakékoliv jiné přísady.
- Jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí.

Prášek se z plodů získává formou studeného sušení, které dovoluje uchovat nutrienty v celém jejich spektru. Prášek je pak naplněn do rostlinných kapslí a je tedy vhodným doplňkem stravy i pro vegany.

BIO extrakt z plodů kustovnice čínské v rostlinných kapslích. Jejich užívání podporuje vitalitu a dodává energii na celý den.

Povolená zdravotní tvrzení pro Rakytník Řešetlákový:
- pro podporu imunitního systému, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu,
- pro podporu zažívacího ústrojí,
- k udržení normálních funkcí kardiovaskulárního systému,
- ve fytoterapii je využíván také jako prostředek prospěšný pro normální zdraví kůže.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2× denně. Rakytník je vhodný pro všechny vytížené osoby - sportovce, děti, starší lidi - a to i k dlouhodobému užívání.

Složení: Bio, Raw extrakt z plodu rakytníku řešetlákového 300mg, rostlinná kapsle (hydroxypropyl­methylcelulóza), plnivo - rostlinný stearan hořečnatý (10 mg).

Obsah: 60ks
Země původu: Čína, odrůda vysokohorského tibetského rakytníku

Společnost Himalyo bere kvalitu svých produktů velmi osobně. Pečlivě vybírají ty nejlepší lokality pro pěstování plodů a detailně kontrolují celý průběh výroby od samého počátku až do předání každého produktu do rukou našich zákazníků. Vše začíná ručním sběrem plodů, který je nejen šetrný k rostlinám kustovnice, ale zajišťuje selekci jen vyzrálých plodů, čerstvost a dokonale uchovává všechny důležité nutrienty.

Zpracování plodů do jejich práškové podoby probíhá přímo v místě sklizně, kde jsou z uzrálých plodů kustovnice extrahovány ty nejprospěšnější složky a ty jsou následně v kontrolovaných a zapečetěných obalech doručeny k finálnímu zpracování.  Závěrečným krokem je naplnění tohoto čistě přírodního extraktu kustovnice do veganských kapslí. Proto se u kapslí HIMALYO vždy jedná o 100% rostlinný produkt.

Rakytník řešetlákový BIO, lat. Hippophae rhamnoides je dvoudomý keř dorůstající výšky až 6 m. Byl známý již v dávné minulosti a tradičně využívaný ve fytoterapii Ruska, Sibiře i některých částí Číny. Předmětem sběru jsou plody, které dozrávají od srpna do října. Plodenství tvoří podlouhlé oranžové baly kolem trnitých větví.

Doplněk stravy