QUINTON Isotonic 30 x 10ml

Správná buněčná výživa a vzájemná komunikaci jednotlivých buněk, regulátor homeostázy, rehydratace, výživa buněk.
Základní cena s DPH900,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 900,00 Kč
Prodejní cena bez DPH782,61 Kč
Sleva
Hodnota DPH117,39 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

QUINTON Isotonic je za studena mikrofiltrovaná mořská voda z oceánu získávána z planktonových oblastí, které René Quinton určil v roce 1907. Je ředěna pramenitou vodou pro nastolení stejné minerální koncentrace jako v organismu. Zachovává molekulární rovnováhu a svůj charakter „symbiotického prostředí“ – zcela PŘÍRODNÍ mořské vody (plazmy). Právě v tomto prostředí, kde musíme hledat počátky veškerého života na Zemi, tj. v izotonické mořské vodě, se poprvé objevily živé organismy. René Quinton napsal, že „organismus je skutečným živoucím mořským akváriem“.

Čerpá se z planktonových oblastí v oceánu, kde je voda bohatá na organické minerály. Vyrábí se z mořské vody 10 metrů nad dnem a 30 metrů od povrchu (zóna sluneční průniku) v oblastech uvedených René Quintonem již od roku 1904. Práce na Université Internationale de la Mer (Universita v Nice) prokázaly význam těchto míst, a to jak v oblasti bezpečnosti tak v originalitě pro produktovou čistotu. Díky téměř shodnému složení se složením intracelulárních tekutin v organismu se jedná o přirozený zdroj všech potřebných minerálů a stopových prvků. Mořská plazma pomáhá vyživovat buňky čímž zlepšuje jejich komunikaci a posléze funkčnost celého organismu.

Při zpracování je používána studená mikrofiltrace, koncentrace původního hypertonického roztoku snížena na izotonický smícháním s přesným poměrem s pramenitou vodou. Baleno v blistrech v absolutně sterilních podmínkách – třída 100 (Evropský lékopis).

Pitné ampule Quinton Isotonic jsou připravovány ve sterilním prostředí bez kontaktu s kovy, bez zvýšení teplot a zcela přesně podle původního protokolu fyziologa a biologa René Quintona. Mořská voda tímto zpracováním vždy zachovává svou molekulární rovnováhu.

Vlastnosti:

    Pomáhá výrazně k správné buněčná výživě a vzájemné komunikaci jednotlivých buněk.
    Regulátor homeostázy
    Rehydratace – zcela přírodní, účinná a rychlá
    Výživa buněk přes extracelulární tekutiny.
    Změna vnitřního prostředí těla k normálu (Pasteur řekl na smrtelné posteli ” Bakterie jsou nic, terén je všechno” což celý život tvrdil jeho odpůrce Antoine Béchamp)
    Celkové minerální složení je kvalitativně shodné s extracelulárními tekutinami (vnitřní prostředí).

Buněčná detoxikace:
Vzhledem k obsahu mikroskopických iontových živin mořského původu jakož i vzhledem k tomu, že přípravek zachovává stejné proporce minerálů, jaké nalezneme v našem organismu, udržuje obsah ampulí QUINTON Isotonic rovnovážnou buněčnou výživu.

Doporučená dávka:
Za optimální dávku lze považovat užívání jedné až šesti ampulí denně.

Kontraindikace a nežádoucí reakce: žádné

Složení:
Přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, koncentrace snížena na roztok izotonický (9 ‰) s pramenitou vodou – bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.). Není tepelně ani chemicky upravována.

Výrobce: Quinton Czech Republic

Balení: 300ml, ampule 10 x 30 ml