Koloidní hořčík (Magnézium) + Vitamín C 300ml

Správný rozvoj a fungování organismu, snížení únavy, vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, stavu kostí a zubů.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 259,00 Kč
Prodejní cena bez DPH225,22 Kč
Sleva
Hodnota DPH33,78 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Hořčík ve formě mikročástic je vhodný pro správný rozvoj a fungování organismu.

Tekutý hořčík/magnézium

doplněk stravy

Obsah netto: 300 ml

Hořčík ve formě mikročástic je vhodný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě a vitamínu C je velmi dobře vstřebavatelný,
v násobně větších dávkách než hořčík, np. ve formě tablet.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k psychické činnosti. Přispívá k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu. Hořčík se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální syntéze bílkovin, činnosti svalů. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Nezmrazovat! Po otevření skladovat v ledničce. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Dávkování: 5 ml 2x denne. Podľa priloženej odmerky. Prípadná usadenina je prirodzená. Pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 200ml vody. / 5 ml 2x denně. Dle přiložené odměrky. Před použitím protřepat. Doporučujeme rozředit ve 200ml vody.

Upozornění: Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné pro děti od 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany.

Zloženie/Složení (v prepočte na dennú dávku/v přepočtu na denní dávku – 10 ml): Aktívne zložky/Aktívní složky: Voda, kyselina citrónová 340mg, kyselina L-askorbová (vitamín C) 210mg (262 %*), Horčík/Hořčík Mg (chlorid hořečnatý) 166mg (44 %*), aróma: malina 20mg. Ostatné zložky/Přísady: sladidlo: Acesulfam K, farbivo/barvivo: E122. %* - denný referenčný príjem látok/referenční hodnota příjmu

Hořčík přispívá:
     ke snížení míry únavy a vyčerpání
     k elektrolytické rovnováze
     k normálnímu energetickému metabolismu
     k normální činnosti nervové soustavy
     k normální činnosti svalů
     k normální syntéze bílkovin
     k normální syntéze bílkovin
     k normální psychické činnosti
     k udržení normálního stavu kostí
     k udržení normálního stavu zubů