Kategorie e-shopu

Mardop®Superp Alkalot pH+ 250g

Stop překyselení žaludku. Obsahuje Draslík, Vápník, Hořčík. Častá únava, nedostatek energie, nadváha, normální stav pokožky.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 289,00 Kč
Prodejní cena bez DPH251,30 Kč
Sleva
Hodnota DPH37,70 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Stop překyselení žaludku. Obsahuje Draslík, Vápník, Hořčík.

Superp Alkalot pH+ obsahuje vyvážený poměr minerálních látek ve formě citrátových solí. Překyselení organizmu například nevhodnou stravou, intenzivní zátěží není vhodné. Vhodné je udržovat pH v rozmezí 6,7-7,1. Překyselení je problém s nímž se potýká velké procento populace. Je dokázáno, že vyváženost kyselin a zásad (optimální pH), přispívá ke zdraví, dobré kondici a v neposlední řadě, ke snadnějšímu odbourávání tuků.

Složení: Dextróza, citrát draselný, citrát sodný, citrát hořečnatý, citrát vápenatý, kyselina citrónová, protispékavá látka:oxid křemičitý (E551), aroma citron, náhradní sladidlo: sukralóza. Draslík přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze a k normální činnosti svalů. Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a podílí se na procesu dělení a specializace buněk.

Doporučené dávkování:  Při intenzivní zátěži důkladně rozmíchat 3 - 5g směsi v 300 - 400ml vody a vypít 30 - 60 min. před zátěží. Během intenzivní zátěže připravit roztok 3-5g směsi do 400 - 500ml vody a postupně přijímat.

Průměrné výživové hodnoty            
Aktivní látky     v 5 g     * RHP
Citrát draselný     1680 mg      
Citrát sodný     840 mg      
Citrát vápenatý     840 mg      
Citrát hořečnatý     840 mg      
Dextróza     1257 mg      
čistá forma     v 5 g      
K     638,3 mg     32 %
Na     227 mg      
Ca     176,5 mg     22 %
Mg     134,6 mg     36 %

*RHP – Referenční hodnota příjmu 

Upozornění: Nepatrné množství nerozpuštěné látky (křemíku) v roztoku není na závadu. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Obsah: 250 g