Gurmar Gymnema sylvestre 60 kapslí

Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi. Napomáhá kontrole tělesné hmotnosti. Podporuje metabolismus tuků a glukózy, reguluje chuť k jídlu
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 230,00 Kč
Prodejní cena bez DPH200,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH30,00 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Gymnéma lesní (Gymnema sylvestre) je tropická liána dorůstající délky až 8 m. Divoce roste v oblastech jižní a centrální Indie. Patří mezi tradiční ájurvédské byliny již více než 2 000 let. Z Indie pochází také další označení byliny gur – mar neboli zabíječ cukru.

Sběrnou částí gymnémy jsou jednoduché listy eliptického nebo oválného tvaru. Nejvýznamnějšími obsahovými látkami gymnémy jsou gymnemové kyseliny, gymnesaponiny a gurmarin (peptid).

Gymnéma lesní přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi. Ovlivňuje chuť k jídlu a zároveň podporuje metabolismus glukózy a tuků. Díky těmto vlastnostem je doporučována i pro kontrolu tělesné hmotnosti.


Účinky
• Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi
• Napomáhá kontrole tělesné hmotnosti
• Podporuje metabolismus tuků a glukózy
• Pomáhá regulovat chuť k jídlu


Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Dávkování: Užívejte 1 - 2 kapsle s jídly denně. Kapsli zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení 1 kapsle: 280 mg Gymnéma lesní (Gymnema sylvestre, extrakt, 25 % gymnemových kyselin)

Přídatné látky: vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza)

Balení: 60 kapslí - dávka až na 2 měsíce

Upozornění:
Doplněk stravy. Výrobek není určen osobám do 20 let, těhotným a kojícím ženám. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C.

Země původu: Indie