Kategorie e-shopu

Goji extrakt plodu Bio - Kustovnice čínská kapsle 60ks

BIO extrakt z plodů kustovnice čínské v rostlinných kapslích. Jejich užívání podporuje vitalitu a dodává energii na celý den.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 299,00 Kč
Prodejní cena bez DPH260,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH39,00 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

GOJI Caps - Prémiová kvalita

BIO extrakt z plodů kustovnice čínské v rostlinných kapslích. Jejich užívání podporuje vitalitu a dodává energii na celý den.

Kapsle skrývají šetrně připravený a koncentrovaný extrakt z plodů kustovnice pěstované ve vysokohorských oblastech Tibetu.

Prášek se z plodů získává formou studeného sušení, které dovoluje uchovat nutrienty v celém jejich spektru. Prášek je pak naplněn do rostlinných kapslí a je tedy vhodným doplňkem stravy i pro vegany.

Složení: BIO extrakt z kustovnice čínské 500mg, rostlinná kapsle, plnivo – rostlinný stearan hořečnatý (10 mg)

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o pozitivních účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Společnost Himalyo bere kvalitu svých produktů velmi osobně. Pečlivě vybírají ty nejlepší lokality pro pěstování plodů a detailně kontrolují celý průběh výroby od samého počátku až do předání každého produktu do rukou našich zákazníků. Vše začíná ručním sběrem plodů, který je nejen šetrný k rostlinám kustovnice, ale zajišťuje selekci jen vyzrálých plodů, čerstvost a dokonale uchovává všechny důležité nutrienty.

Zpracování plodů do jejich práškové podoby probíhá přímo v místě sklizně, kde jsou z uzrálých plodů kustovnice extrahovány ty nejprospěšnější složky a ty jsou následně v kontrolovaných a zapečetěných obalech doručeny k finálnímu zpracování.  Závěrečným krokem je naplnění tohoto čistě přírodního extraktu kustovnice do veganských kapslí. Proto se u kapslí HIMALYO vždy jedná o 100% rostlinný produkt.