Kategorie e-shopu

GABA oolong - bylinné kapky (tinktura) 50ml

Pro optimální duševní stav a koncentraci při učení. Normální činnost srdce, metabolismus, cholesterol, vylučování vody z těla.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 130,00 Kč
Prodejní cena bez DPH107,44 Kč
Sleva
Hodnota DPH22,56 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

GABA oolong (bylinná tinktura - bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z léčivé rostliny pro optimální duševní stav a koncentraci při učení.
GABA jsou čaje speciálně vyráběné tak, aby obsahovaly co nejvyšší množství GABA (kyselina gamma-aminomáselná) Japonští vědci objevili postup, jak množství této látky zvýšit. Běžný čaj obsahuje kyselinu gamma-aminomáselnou v množství 20-30mg/100g. Pro možnost označení GABA v názvu čaje je nutný obsah GABA nejméně 150mg/100g čaje.
 
GABA je tělu vlastní neproteinová aminokyselina. Patří mezi hlavní neurotransmitery pro centrální nervový systém (CNS). Zabraňuje nadměrnému vzrušení nervového systému. GABA také reguluje růst embryonálních a nervových kmenových buněk. Zprostředkovává aktivaci svalů na synapsích mezi nervy a svalovými buňkami. Také stimuluje některé žlázy.
 
Účinky: extrakt pomáhá při zvýšené námaze a stresu, zlepšuje krevní oběh a okysličení mozku, snižuje cholesterol a krevní tlak, zvyšuje koncentraci, snižuje nadváhu a zlepšuje odbourávání alkoholu z organismu.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost srdce. Metabolismus / oxidaci tuků. Termogenese - energetický výdej. Metabolismus lipidů. Duševní stav a výkon koncentrace - učení. Orální zdraví. Antioxidant. Pružnost cév. Normální hladina cholesterolu v krvi. Normální činnost srdce. Vylučování vody z těla.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina GABA oolong.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Z důvodu obsahu alkoholu není výrobek vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.