Perly Altaje, Bylinný odvar na bázi rakytníkové šťávy - Kvetoucí mládí 250ml

Pro střední a vyšší věk, mentální a fyzická pohoda, kardiovaskulární systém, imunita, trávení, klouby, dobrá nálada, spánek, nadýmání, ledviny, ženský urogenitální systém.
Základní cena s DPH139,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 139,00 Kč
Prodejní cena bez DPH120,87 Kč
Sleva
Hodnota DPH18,13 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Odvar na bázi rakytníkové šťávy.

Přípravek pro osoby středního a vyššího věku.

- Rakytník podporuje kardiovaskulární systém, metabolismus a střevní funkci, příznivě působí na kůži a sliznice.
- Hloh snižuje napětí a podrážděnost, přispívá k dobrému spánku. Podporuje srdeční funkci, krevní oběh a rozvádění kyslíku po těle.
- Šípek posiluje činnost imunitního systému, pomáhá udržovat pružnost a pohyblivost kloubů, příznivě působí na trávení a střevní funkci.
- Třezalka přispívá k duševní rovnováze a pohodě. Navozuje dobrou náladu a zdravý spánek.
- Heřmánek přispívá k mentální i fyzické pohodě, blahodárně působí na dýchací soustavu. Zklidňuje podrážděný trávicí systém, pomáhá při nadýmání.
- Smil podporuje funkci jater, tvorbu a vylučování žluči. Příznivě ovlivňuje činnost ledvin a ženský urogenitální systém.

Složení: cukr 25,3 g, rakytníková šťáva 3,8 g, hloh obecný plod 384 mg, růže šípková plod 384 mg, třezalka tečkovaná nať 90 mg, heřmánek lékařský květ 12 mg, smil písečný květ 12 mg, kyselina: kyselina citronová, konzervant: sorban draselný v denní dávce 30 ml.

Doporučené dávkování: 1 polévkové lžíce (15 ml) 2 x za den.

Doporučená doba užívání: 3 – 4 týdny, lze zopakovat 2 – 3 x za rok.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte na tmavém místě při teplotě max. 250 C.

Země původu: Rusko

Doplněk stravy.

Balení: 250 ml