Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Čaga Fytočaj, drcená plodnice 50g

Tato chorošovitá houba roste na bříze, olši, buku, jeřábu i dalších dřevinách. Její příznivé účinky jsou po staletí využívány zejména na území Ruska, ale i v dalších zemích východní Evropy
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 150,00 Kč
Prodejní cena bez DPH130,43 Kč
Sleva
Hodnota DPH19,57 Kč
Dostupnost: Skladem

Čaga patří mezi nejčastěji používané houby pro podpůrné účely. Tato chorošovitá houba roste na bříze, olši, buku, jeřábu i dalších dřevinách. Její příznivé účinky jsou po staletí využívány zejména na území Ruska, ale i v dalších zemích východní Evropy. Dnes se použití čagy rozšířilo po celém světě.

Složení: rezavec šikmý - čaga (Inonotus obliquus), drcená plodnice.

Doporučené dávkování, způsob použití:
1 čajovou lžičku zalijte sklenicí vařící vody a nechte vyluhovat 30 minut. Pijte 1 – 2 x za den, 30 - 40 minut před jídlem. Lze dosladit medem. Doba užívání je 30 dní.

Upozornění: Není určeno pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte na suchém a temném místě při teplotě do 250 C.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Země původu: Ukrajina

Distributor pro ČR: TML a.s., Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno

Balení: 50 g