Bio Noni (Morinda citrifolia) SALVA® Noni 60 kapslí

Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, maximální využití energie při fyzických či psychických výkonech.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 239,00 Kč
Prodejní cena bez DPH207,83 Kč
Sleva
Hodnota DPH31,17 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Noni kapsle se vyrábí z plodů keře Morinda citrifolia, který roste na lávových polích plných minerálů v Salvadoru. Bylinný pudr v rostlinných kapslích bez chemických konzervačních látek, přidaného cukru a barviv.

Noni podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Patří mezi ergogenické látky – látky mající vliv na efektivní přenos a maximální využití energie při fyzických či psychických výkonech.

Místní obyvatelé nazývají morindu "Dar z ráje".

Dávkování:
3x denně 1 kapsle před jídlem nebo 3 kapsle před snídaní

Noni (Morinda citrifolia) roste v tropických oblastech Střední a Jižní Ameriky, jihovýchodní Asii, pěstuje se i v Austrálii. Odpradávna je oblíbenou léčivkou. Domorodí obyvatelé si s noni po tisíce let obohacují přirozenou stravu a vědomě využívají jejího energetizujícího a stimulačního účinku na organismus. Morinda citrifolia obsahuje velké množství druhů vitaminů, stopových látek, enzymů, alkaoidů, fytosterolů, rostlinných olejů, kyselin a antioxidantů. Vedle látek všeobecně známých, obsahuje Noni i několik látek endemických např. xeronin, dacanthal, stigmasteryl.

Tento prášek se vyrábí z plodů, sbíraných před dosaženou zralostí. To je po sklizni vysušeno a poté rozemleto na jemný prášek. Ten má výhodu snadného použití a dobrého vstřebání. 

Nnařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o dalších účincích této rostliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích na internetu či v literatuře.

Složení:
Noni (Morinda citrifolia) plod, 500 mg extr., kapsle - rostlinná celulóza

Objem: 60 rostlinných kapslí

Země původu: Salvador