Ayur elixír 13 Kanakasawaya Siddhalepa 220ml

Ájurvédský bylinný elixír pro podporu dýchání.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 389,00 Kč
Prodejní cena bez DPH338,26 Kč
Sleva
Hodnota DPH50,74 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Ájurvédský bylinný elixír pro podporu dýchání.

Zevně se doporučuje Siddhalepa balm nebo oil.

Doporučené dávkování: 2 polévkové lžíce 3 denně před hlavním jídlem.

Složení:

Aqua
Saccharum officinarum
Adhatoda vasica
Solanum xanthocarpum
Glycyrrhiza glabra
Mesua ferrea
Premna herbacea.

Obsah: 220 ml

Ajurvédské Elixíry Siddhalepa  neboli (aristhy) patří k nejstarší tradici ajurvédských medikamentů, které se již užívají tisíce let. Naše elixíry obsahují původní neupravované výtažky z bylin, kořenů, kůr a listů. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let.

Každý elixír má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Užívají k harmonizaci tří dóš a pomáhají při různých problémech nerovnováhy těla i duše. Jejich účinky jsou staletími prověřené a mezi lidmi velice oblíbené pro jejich specifickou a originální chuť.

Pro dosažení účinné čistoty a kvality se nechávají dozrát po dobu 45 dnů v sudech z teakového dřeva. Siddhalepa velice dbá na výrobní proces tak aby byl tradiční a v nezměněné formě se vyráběl do dnes. Klademe důraz na to, abychom receptury neměnili, neboť bychom tím snižovali léčivé vlastnosti jednotlivých přísad.

Elixíry neobsahují chemické přísady, konzervační látky a syntetický alkohol. Alkohol obsažený v elixírech vzniká přirozenou cestou fermentací výrobku v teakových sudech.

Ať už užíváte ajurvédské elixíry samostatně nebo jako součást ajurvédské léčebné kúry, pomůže vám na cestě k dosažení výborného zdravotního stavu a přinese rovnováhu tří dóš.