Aronia & Cacao Frappé Viridian 30g

Přírodní podpora při zvýšeném krevním tlaku a arterioskleróze, účinky také souvisí s potlačením oxidativního stresu a zánětu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 899,00 Kč
Prodejní cena bez DPH781,74 Kč
Sleva
Hodnota DPH117,26 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

ARONIA & CACAO FRAPPÉ
 
Aronia & Cacao Frappé je naprosto unikátní produkt, jaký nemá na poli doplňků stravy zaměřených na cévy a srdce sobě rovného. Obsahuje extrakt z plodů Aronie a raw kakao určené ke konzumaci spolu se studeným mlékem (rostlinným či živočišným). Extrakt z Aronie a raw kakao obsahují látky vhodné jako přírodní podpora při zvýšeném krevním tlaku a arterioskleróze. Jejich účinky také souvisí s potlačením oxidativního stresu a zánětu.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
- Podporu při arterioskleróze
- Podporu při zvýšeném krevním tlaku
- Obohacení stravy o silný antioxidant
- Podporu při zánětu
 
Aronie
Aronie zvaná také černý jeřáb či temnoplodec je keř pocházející ze Severní Ameriky. Její černé plody mají extrémně vysoký obsah látek působících mimo jiné antioxidanty. Tyto látky se nazývají antokyany (dalšími jsou např. proanthocyanidiny) a jejich antioxidační vlastnosti jsou u aronie na špici všech známých plodin. Posiluje je navíc také vysoký obsah vitamínu C. Účinek těchto látek také souvisí se stavem cévních buněk, krevním tlakem a celkovým stavem cév a srdce.
 
Raw kakao
Druhou součástí Aronia & Cacao Frappé jsou kakaové boby ve skutečné raw kvalitě = nefermentované a tepelně nezpracované. Jen tak si dovedou udržet maximální možné množství flavanolů, látek s antioxidačními vlastnostmi, jejichž účinky stejně jako u antokyanů souvisí i se stavem cévních buněk a potlačením zánětu.
 
Čistota produktu
- Všechny složky jsou 100% aktivní
- Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
- Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
- Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
 
Balení: 30 g
 
Dávkování: Smíchejte 1,2 g prášku (cca 1,5 čajové lžičky) se studeným mlékem a ihned pijte, prášek se usazuje na dně. Balení obsahuje 25 dávek.
 
Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí
 
Výživové údaje: 1,2 g*
Raw kakao extrakt (Theobroma cacao)
(ekvivalent k 3,3 g kakaových bobů, poskytuje 200 mg flavanolů): 695 mg
Extrakt z plodů Aronie (Aronia melanocarpa)
(ekvivalent k 50 g plodů Aronie, poskytující 200 mg polyfenolů): 505 mg
*1,2 g odpovídá jedné dávce. Balení obsahuje 25 dávek.
 
Doplněk stravy.