Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Annona Graviola 100ks kapsle Zelené drahokamy

Kapsle s Annonou graviolou 525mg se 425mg extraktu 10:1 (odpovídá 4250 mg z plodů rostliny Anona Graviola), sušeno v teplotách do 40 stupňů Celsia, granulováno na jemný prášek.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 249,00 Kč
Prodejní cena bez DPH216,52 Kč
Sleva
Hodnota DPH32,48 Kč

Popis: Graviola patří mezi zelené poklady Amazonských pralesů. Její účinky jsou významné v nejrůznějších oblastech - bohužel legislativa nám zatím neumožňuje podávat o nich informace. Již mnoho let se snaží s malými úspěchy farmaceuti izolovat z annony účinné látky proti nádorovým problémům. 

kapsle 525mg s 425mg extraktu 10:1 (odpovídá 4250 mg  z plodů rostliny Anona Graviola), sušeno v teplotách do 40 stupňů Celsia, granulováno na jemný prášek.

Balení: 50 ks, 100 ks nebo 200ks - uzavíratelná dóza

Složení v mg / kapsle:
425 mg Annona muricata extrakt z plodů 10:1   
100 mg kasple - živočišného původu   
CELKEM :      525 mg


Země původu plodu:
Brazílie, baleno v ČR

Doporučené dávkování: 1-2 kapsle prášku Anona Graviola 2x denně po jídle, řádně zapít. Při vysoké zátěži 1-2 kapsle 3x denně.

Výrobek je prodáván jako doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Vhodnost užívání u těhotných žen konzultujte s lékařem. Není určeno dětem do 6 let. Nepřekračujte dávkování.

Graviola v tradiční medicíně

Dokud EU nezveřejní kompletní seznam schválených zdravotních tvrzení, musíte hledat v článcích na našem webu nebo jinde na internetu 

Důležité informace a doporučení:

Graviola výrobky (kapsle, tablety a prášek) se nedoporučuje užívat společně s koenzymem Q10. Také pozor na to, že graviola snižuje krevní tlak - lidé s nízkým krevním tlakem by tak měli být na pozoru.

Obsahové látky:

Annocatalin, annohexocin, annomonicin, annomontacin, annomuricatin & B, annomuricin A až E, annomutacin, annonacin, annonacinone, annopentocin A až C, cis-annonacin, cis-corossolone, cohibin A až D, corepoxylone, coronin, corossolin, corossolone , donhexocin, epomuricenin & B, gigantetrocin, gigantetrocin & B, gigantetrocinone, gigantetronenin, goniothalamicin, iso-annonacin, javoricin, montanacin, montecristin, muracin až G, muricapentocin, muricatalicin, muricatalin, muri-catenol, muricatetrocin & B muricatin D, muricatocin až C muricin H, I muricin, muricoreacin, murihexocin 3, murihexocin A až C, murihexol, murisolin, robustocin, rolliniastatin 1 & 2, Saba-delin, solamin, uvariamicin I a IV, xylomaticin.