Omlazující noční pleťový krém Síla šingitu Fratti 100mlArganový olej SA VI TA, kulinářský Maroko, 250 ml

Mýdlo s březovým dehtem Nevskaya Cosmetics 140g

Unikátní mýdlo, které obsahuje přírodní březový dehet, který má antiseptický efekt, zlepšuje krevní zásobení kůže a má příznivý vliv na jeho stav.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 89,00 Kč
Prodejní cena bez DPH73,55 Kč
Sleva
Hodnota DPH15,45 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Unikátní mýdlo, které obsahuje přírodní březový dehet, který má antiseptický efekt, zlepšuje krevní zásobení kůže a má příznivý vliv na jeho stav.

Neobsahuje umělé barvy, má přirozenou tmavou barvu.

K užitečným vlastnostem dehtového mýdla lze přičíst jeho dezinfekční, protizánětlivé a čisticí schopnosti. To je to, co činí tento lék nenahraditelným v boji proti akné a akné.

Nevskaya Kosmetika dehtové mýdlo má všechny potřebné vlastnosti a může být použito pro péči o pokožku a to i v obličeji. Mytí dehtové mýdla s akné - to je nejjednodušší způsob, jak obnovit zdraví, ale abyste získali očekávaný výsledek. Mýdlo s březovým dechem z "Nevskaya Kosmetika" splňuje všechny normy, je vyrobeno pouze z přírodních složek a opravdu pomáhá zbavit se akné.

Použití:
Mýdlo aplikujte na navlhčenou pokožku těla. Jemně promasírujte a poté opláchněte vodou. Mýdlem se myjeme ne více než dvakrát denně. Je vhodné, aby to ráno a večer: v dopoledních hodinách mýdlo vyčistí kůži karta noc sekrece potních a mazových žláz, a ve večerních hodinách - od prachu, nečistot a make-up. Mycí kůra se doporučuje na 14 dní.  Poté 10 dní přestávka, pokud problémy přetrvávají, obnovíme kůru o dalších 14 dní.

Upozornění: 

mýdlo může způsobit alergie, která zvýší zarudnutí a zánět kůže na obličeji.
Pro odstranění takové reakce v těle, musí být pěna aplikována na malou část obličeje nebo vnitřní straně loktu, počkat 30-40 minut, a posoudit stav kůže.

Dehtové mýdlo mohou být také použito na tělo - například odstraňuje malé léze na nohách, podporuje rychlé hojení mikro-škrábance. Má bělicí účinek, pomáhá odstranit první paprsky slunce na kůži objeví pihy a stařecké skvrny, které se objeví po pobytu na slunci.

Dehtové mýdlo je přírodní prostředek, který pomáhá řešit kožní problémy. 

Ingredients: Sodium Palmate, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Betula Tar, Triethanolamine, PEG-400, Disodium EDTA, Citric Acid, Cellulose Gum, Benzoic Acid, Sodium Chloride.

Země původu: Rusko
Balení: 140 g