Kategorie e-shopu

Zásaditý sprchový gel, BasenSchauer® 250 ml Meine Base

Nový zásaditý sprchový gel s minerály, bylinnými výtažky a kafrem. Tento přírodní produkt rozšiřuje a doplňuje sortiment špičkových výrobků, vhodných k péči o pleť, a ideálně doplňuje koupelovou sůl MeineBase®.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 675,00 Kč
Prodejní cena bez DPH557,85 Kč
Sleva
Hodnota DPH117,15 Kč
Dostupnost: 1 - 2 dny

P. Jentschura. Nový zásaditý sprchový gel s minerály, bylinnými výtažky a kafrem. Tento přírodní produkt rozšiřuje a doplňuje sortiment špičkových výrobků, vhodných k péči o pleť, a ideálně doplňuje koupelovou sůl MeineBase®.

- BasenSchauer® s hodnotou pH 7,5 osvěžuje a harmonizuje celé tělo a všechny smysly.
- Aloe Vera, která zvláčňuje pokožku, společně s přírodními minerály a éterickými oleji, které o pokožku intenzivně pečují a podporují její funkci, zanechává pocit sametově hebké pokožky.
- Osvěžující vůně pečlivě vybraných olejů je opravdovým balzámem pro všechny smysly.
- Pokožka je hýčkána těmi nejlepšími bylinnými extrakty jako jsou extrakt z březových a meduňkových lístků a extrakt z chmelových květů, proto je po použití pokožka znatelně zklidněná a v rovnováze.
- Osvědčenou kombinací drahých kamenů, kterou Dr. Jentschura použil i ve svém výrobku MeineBase, získává tento výrobek opravdovou jedinečnost.
- Jako bonus je v každé lahvičce přibalen malý horský křišťál.  Horský křišťál platí za jeden z nejdůležitějších drahých kamenů, který symbolizuje čistotu a přináší pronikavé myšlenky a vitalitu. Podle Hildegardy z Bingenu ztělesňuje tento léčivý kámen sílu a vytrvalost.

MeineBase® - Zásadito-minerální koupelová sůl. Ta nejlepší tělová péče je z přírody. Přírodní síla osmi drahokamů: achat, karneol, citrin, chrysopras, onyx, bergkristall, saphir, chalcedon.

Obsah: 250 ml

Další výhody BasenSchauer®:

- je vhodný také pro citlivou pokožku –  potvzeno nezávislým dermatestem
- je certifikován jako Naturkosmetika podle standardů BDIH (německý neziskový spolkový svaz pro kontrolu léčiv, doplňků stravy a kosmetiky, který na tomto poli pracuje už od roku 1951)
- neobsahuje parabeny, bez PEGs, parafinů a silikonů
- bez syntetických barviv a vonných látek
- podporuje přirozenou funkci pokožky svým pH 7,5
- svěží vůně díky éterickým olejům
- zklidňuje pleť pomocí bylinných extraktů a přirozených minerálů
- je také ideální pro regeneraci po sportu