Kategorie e-shopu

Arganový olej na vlasy - Roztřepené konečky, EcoLab 200ml

Zpevnění slabých a křehkých vlasů, pro vlasy silnější, lesklejší a podajnější, posiluje a urychluje růst vlasů, proti lupů, hydratuje.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 239,00 Kč
Prodejní cena bez DPH197,52 Kč
Sleva
Hodnota DPH41,48 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

EECO Laboratories

Regenerace vlasů, směs organických olejů pro slabé, roztřepené vlasy.

Výrobek neobsahuje SLS, SLES, silikony a parabeny a syntetická barviva a konzervační látky.
97,2% ingrediencí rostlinného původu

Arganový olej na vlasy - zpevnění slabých a křehkých vlasů - obsahuje 100% složek rostlinného původu. Vitamín E posiluje vlasy a urychluje růst, zklidňuje pokožku hlavy, kolagen posiluje „kvalitu“ vlasů, obnovuje jeho pružnost a sílu, organický olej z pšeničných klíčků nasycuje pokožku hlavy a vlasy vitamíny a mikroprvky, hedvábné proteiny chrání před přesušením dávají vlasy, jemnost, hladkost a krásnou záři.

Aktivní složky:-

- Arganový olej - chrání vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy, intenzivně hydratuje a vyživuje vlasy, obnovuje zdravou strukturu, činí vlasy silnějšími, lesklejšími a podajnější.
- Organický olivový olej - posiluje a urychluje růst vlasů, regeneruje poškozené a křehké vlasy, zabraňuje roztržení končetin, působí proti vzniku lupů, zvlhčuje a dodává přirozený lesk.
- Organický olej ze sladkých mandlí - posiluje vlasy, stimuluje růst vlasů, dodává pružnost a lesk.
- Komplex mléčných proteinů - činí vlasy silnějšími a pružnějšími.

Výrobek neobsahuje SLS, SLES, silikony a parabeny a syntetická barviva a konzervační látky.

Složení: Argan oil (olej arganowy), Organic Olive Oil (organiczna oliwa z oliwek), Caprylic /Capric Triglycerides, Organic Prunus Amygdalus Oil (organiczny olej ze słodkich migdałów), Organic Triticum Vulgare Oil (organiczny olej z zarodków pszenicy), Tocopheryl Acetate (witamina E), Collagen, Milk Peptide (kompleks mlecznych protein).

Způsob použití:: Naneseme malé množství oleje přímo na suché vlasy, důkladně jemně vmasírujte a necháme působit minimálně 1 - 2 hodiny pod ručníkem (podle potřeby i celou noc). Poté vlasy důkladně omyjeme.

Pouze pro vnější použití

Obsah: 200 ml

Výrobce: ECO Laboratories, RUSKO