Kategorie e-shopu

Parfémovaná voda Sport - Malabarský pepř La Dispensa, Italy 50ml

Vůně je teplá a kořeněná, ale také svěží, intenzivní jako citronová kůra. Pikantní a energizující vrchní tóny (hlava) malabarského pepře a kardamomu a kořene anděliky, se srdečnými tóny kosatce a jalovce, na základě arganového dřeva, bobou tonky a vveltyveru.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 615,00 Kč
Prodejní cena bez DPH508,26 Kč
Sleva
Hodnota DPH106,74 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

La Dispensa Florinda Acqua di parfumo Kardamom - Italská toaletní voda pánská.

Pikantní a energizující vrchní tóny (hlava) malabarského pepře a kardamomu a kořene anděliky, se srdečnými tóny kosatce a jalovce, na základě arganového dřeva, bobou tonky a vveltyveru.

Vhodné pro všechny, i pro nejmenší, protože vůně není rušivé. Můžete ji použít po sprchování, abyste osvěžili a poskytli tělu vonící energii. Vůně je teplá a kořeněná, ale také svěží, intenzivní jako citronová kůra. Malabarský černý pepř je považován za nejdůležitější pepř Indie a je absolutně mezi nejlepšími pepři na světě. Tato odrůda pepře je sklizena ručně před tím, než dosáhne zralosti a vybírá a suší na slunci aktivací enzymatického procesu, který změní barvu ze zelené na černou. vůně charakteru a rafinovaná, aromatická dřevnatá a štiplavá, elegantní a originální vůně.

Florinda - Parfémovaná voda obsahuje 15 - 30% vonné silice v 85 - 90% alkoholu

Upozornění: nestříkejte do očí, skladujte mimo dosah dětí. nepolykat. Pouze pro vnější použití.

Výrobce. La Dispensa

Země původu. Itálie


PERFUME VODNÍ PEPPER MALABAR - 50 ML. Parfémová voda představuje jednoduchost, je velmi lehká.