Kategorie e-shopu

Šungit krém Sustarutin se zábělníkem a ginkgem, klouby 75ml

Klouby, otoky, zmírňuje zánět, bolest a ztuhlost v kloubech, cévy, zlepšuje krevní oběh.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 245,00 Kč
Prodejní cena bez DPH202,48 Kč
Sleva
Hodnota DPH42,52 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

• Bez parfemace, barviv, hormonů a antibiotik.

Doporučuje se jako podpůrný prostředek při problémech s klouby.

Účinek krém-balzámu SUSTARUTIN S.R. 28 je založený na základě aktivních látek, které jsou součástí jeho složení. Zábělník bahenní je aktivní biostimulátor, který podporuje obnovu základních funkcí kloubů, odstraňuje otoky, zmírňuje pocit „ztuhlosti“ v kloubech, zmírňuje bolest. Ginkgo-biloba normalizuje krevní oběh, zlepšuje pružnost a pevnost cév, působí proti otokům. Šungit z Karélie má výrazně antioxidační a protizánětlivý účinek, zlepšuje krevní oběh.

Ingredients: Aqua, Stearic Acid, Glycerin, Mineral Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Rhizomata Cum Radicibus Comari Palustris, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Dimethicone, Cera Alba, Olea Europea Husk Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Abies Sibirica Oil, Pelos, Camphor, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Calendula Officinalis Extract, Troxerutin, Sodium Polyacrylate, Triethanolamine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol.)

Způsob použití: Aplikujte 2-3x denně na postiženou oblast lehkými masážními pohyby. Postiženou oblast udržujte v teple a v klidu.

Upozornění: Neužívat při nesnášenlivosti jednotlivých složek přípravku.

Šungit má vysokou schopnost pomoci se záněty kloubů průdušek, plic, míšních nervů, svalů, šlach, tkáně, kůže, páteře. Šungit má výborné protizánětlivé účinky, odstraňuje otoky, uklidňuje a zmírňuje bolest, zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních. Šungit se aplikuje se hlavně při bolestech vzniklých při prochlazení nebo přetížení. Je nedostižný při bolestech páteře, které se vyznačují vystřelující bolestí nebo při prochlazeních ramenou, kdy bolest vystřeluje a není staticky v jednom bodě.

Zábělník (mochna) bahenní je v lidové medicíně jedna z nejpoužívanějších lékařských rostlin, je aktivním biostimulátorem, antiseptikem a přídoním analgetikem. Při onemocnění kloubů zábělník  rychle zmírňuje bolest, efektivně odstraňuje zánět, má antibakteriální účinek, schopnost regenerovat chrupavčité tkáně a odvádět usazeniny soli. Zábělník se využívá při komplexní léčbě kloubních a kostních onemocnění: artritidy, artrózy, osteochondrózy, dny, revmatoidní polyartritidy.

Země původu: Rusko

Balení: 75 ml