Kategorie e-shopu

N.S. MEN Šampon, aktivátor pro muže, vypadávání vlasů Beluga 250ml

Aktivátor proti vypadávání vlasů, yroben z extraktu kaviáru Beluga, který je určen pro aktivní muže, kteří jsou silní a náročné dny jsou jejich druhou přirozeností!
Základní cena s DPH109,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 109,00 Kč
Prodejní cena bez DPH90,08 Kč
Sleva
Hodnota DPH18,92 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Natura Siberica Men Line Šampon - aktivátor proti vypadávání vlasů, vyroben z extraktu kaviáru Beluga, který je určen pro aktivní muže, kteří jsou silní a náročné dny jsou jejich druhou přirozeností! Šampon-aktivátor proti vypadávání vlasů "Beluga" je silný přírodní produkt vyvinutý speciálně pro mužské vlasy. Pečlivě čistí vlasovou pokožku a snižuje vypadávání vlasů.

Aktivní látky:
- Sibiřský extrakt z kaviáru
, vzácnou a jedinečnou složku. Sibiřský kaviár je zdrojem omega-3 mastných kyselin, bílkovin, vitamínů a mikroelementů. Stimuluje vlasový růst, posiluje vlasové kořínky, hydratuje a vyživuje vlasy.
- Divoký chmel hloubkově čistí vlasovou pokožku, zlepšuje vlasovou strukturu.
- Vitamin B vyživuje a posiluje vlasové kořínky, činí vlasy silnější a zdravější.
- Čistý Taurin působí jako silný "energetický stimulant", probouzí vaše vlasy a spolu s lopuchovým olejem pomáhají předcházet vypadku vlasů.

Šampon-aktivátor proti vypadávání vlasů "Beluga" je silný přírodní produkt vyvinutý speciálně pro mužské vlasy. Pečlivě čistí vlasovou pokožku a snižuje vypadávání vlasů.

VYROBENO Z BYLIN A BOBULÍ DIVOKÉ TAIGY
100% SIBIŘSKÁ KOSMETIKA