Kategorie e-shopu

Šampon s hennou, Aromatika 200ml

Šampon s Henou, který vyhovuje všem typům vlasů, posilující účinek na kořeny vlasů, exfoliuje odumřelé buňky.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 119,00 Kč
Prodejní cena bez DPH98,35 Kč
Sleva
Hodnota DPH20,65 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Henna - jedna z mála zcela přírodní produktů, které nejen dává zajímavý měděný odstín vlasovým pramenům, ale také je významně posiluje je, na rozdíl od mnoha syntetických krémových barev.
Inspirovaná dávnými indickými recepty, vytvořila Aromatika úžasný šampon s Henou, který vyhovuje všem typům vlasů. Fytocomplex má obnovující a posilující účinek na kořeny vlasů, zatímco jemně exfoliuje odumřelé buňky a odstraňuje nečistoty.

Produkt proniká hluboko do struktury vlasů, obnovuje poškozené oblasti, nasycuje je olejem a vitamíny, což výrazně ovlivňuje stav kudrlin. Stávají se měkčími a poslušnějšími, hedvábnějšími a lesklými, a problém pádu nebude pro vás nikdy důležitější.

Způsob použití: Naneste šampon rovnoměrně na vlhké vlasy, napěňte masážními pohyby, opláchněte vodou. Opakujte postup, pokud je to nutné.

Složení: destilovaná voda, laureth sulfát, 70% kokamidopropylbetain, extrakt heny, dietanolamidy mastných kyselin kokosového oleje, chlorid sodný, chlorid trimetilgeksadetsilammoniya, konzervant, příchuť, kyselina citrónová

Obsah: 200ml