Kategorie e-shopu

Fyto balzám na unavené nohy Aromatika 50g

Eytrakty břízy, heřmánku, jírovce a tea tree silice, odstraňuje únavu, pocit tíhy v nohou, zlepšuje krevní oběh, deodorační účinek.
Základní cena s DPH149,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 149,00 Kč
Prodejní cena bez DPH123,14 Kč
Sleva
Hodnota DPH25,86 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Fyto balzám pro unavené nohy s výtažky z pupenů břízy, heřmánku, jírovce a tea tree silice. Rychle odstraňuje únavu, stres a pocit tíhy v nohou. To zlepšuje krevní oběh procesů krve v nohách a zmírňuje bolest v kotníku. Balsam má výborné léčivé vlastnosti a výrazný deodorační účinek.

Složení: denaturovaný ethylalkohol (57,5 ± 3% obj), destilovaná voda, výtažky z: heřmánku, březové pupeny, jírovce; mentol, carbopol, esenciální olej z čajovníku, triethanolamin, barvicí činidla.

Extrakt z pupenů břízy - zmírňuje bolestivé podmínky pro výrony. Má také protizánětlivé, analgetické, hojení ran vlastnosti.
Výtažek z heřmánku - má uklidňující, protizánětlivé a antiseptické vlastnosti
Extrakt z jírovce - zlepšuje krevní oběh a lymfatický tok, zvyšuje tonus žil, posiluje stěny kapilár a žil.
Tea tree esenciální olej - přírodní anti-houbové a anti-mikrobiální činidlo, dezinfikuje, podporuje hojení trhlin a má deodorační účinek.

Vlastnosti: Prostřednictvím tvořící část balzám výtažky z pupenů břízy, heřmánku, jírovce a esenciálního oleje Tea Tree je účinný způsob, jak pečovat o své nohy. To zlepšuje krevní oběh procesů krve v nohách a zmírňuje bolest v kotníku. Balsam má výborné léčivé vlastnosti a výrazný deodorační účinek.
Rychle odstraňuje únavu, stres a pocit tíhy v nohou.

Jak používat: Krouživými pohyby naneste malé množství balzámu na čistou pokožku chodidel. Neoplachujte.

Skladování:  Mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s přímímy slunečními paprsky.

Skladování: Skladujte v originálních obalech mimo přímé sluneční záření a zdrojů tepla při teplotách mezi + 5 ° C až + 25 ° C.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Nepoužívat při nesnášenlivosti na jednotlivé složky přípravku.

Země původu: Ukrajina

Balení: 50 g