Fyto Balzám Jedle a Eukalypt Aromatika 50g

Prohřívací účinek, horní cesty dýchací.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 159,00 Kč
Prodejní cena bez DPH131,40 Kč
Sleva
Hodnota DPH27,60 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Kombinace Jedle sibiřské s přírodními oleji oleji - eukalypt, levandule, shea a kakaové másslo, včelí a karnabuský vosk, kafr.

Aktivními složkami tohoto balzámu jsou kombinace cenných éterických olejů s přírodními oleji. Balzám má výrazný zahřívací efekt, regenerační účinek, ničí patogení mikroflóru.

Účinně zmírňuje problémy horních cest dýchacích, zklidňuje kašel, usnaďnuje vykašlávání, celkově zmírňuje příznaky nachlazení.

Způsob aplikace: Balzám nanášíme krouživými pohyby na hrud, záda a nohy, pro vyšší účinek oblasti zabalíme teplou látkou.Namočené oblasti jsou pokryty teplým počasím nebo flanelem. Pro inhalace se doporučuje přidat přiměřené množství balzáme do horké hody, a pod ručníkem napařit po dobu 15 minut. Balzám může být také použit jako složka do koupele.

Složení: rostlinné bambucké máslo, rostlinné kakaové máslo, kafr, karnaubský vosk, hydrogenovaný ricinový olej, lanolin, kyselina stearová, mentol, palmový olej, včelí vosk, esenciální olej z fenonipu, esenciální olej z eukalyptu, esenciální olej z eukalyptů, esenciální olej z jedle

Skladování:  Mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s přímímy slunečními paprsky. Skladejte mimo zdraj tepla do 25°C.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Nepoužívat při nesnášenlivosti na jednotlivé složky přípravku.

Země původu: Ukrajina

Balení: 50 g