Éterický olej Heřmánek modrý Aromatika 2,5ml Exp.01.2018

Čistí, dezinfikuje, působí protizánětlivě, tlumí bolesti, stimuluje zažívání, ulevuje při nadýmání, celkově uklidňuje, péči o děti a těhotné.
Základní cena s DPH467,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 219,00 Kč
Sleva-248,00 Kč
Hodnota DPH38,01 Kč
Dostupnost: Skladem do vyprodání

Heřmánkový éterický olej čistí, dezinfikuje, působí protizánětlivě, tlumí bolesti, stimuluje zažívání, ulevuje při nadýmání, celkově uklidňuje. Protizánětlivé a dezinfekční účinky má nižší, než heřmánek modrý, pro svou jemnost je však upřednostňován v péči o děti a těhotné. Jeho aroma je sladké, teplé, bylinné.

Vůně přímo spouštějí emocionální reakce - radost, náklonnost, smutek, dokáží sexuálně a eroticky naladit. Náš mozek ze všech vjemů právě vůni vyhodnocuje nejrychleji (nejedná se o rychlost příjmu, ale zpracování), s čichovými nervy je pevně propojena jeho intelektuální a analytická část. Několika kapkami esenciálního oleje můžete dlouhodobě navodit zcela jinou atmosféru prostředí, ve kterém se pohybujete. Je výtečný při spánku, studiu, koupeli, masáži, relaxaci. Vůně oleje dokáže skvěle pohltit pachy a osvěžit vzduch.

Použití: Pro nejefektivnější použití esenciálního oleje slouží aromalampy - do vody postačí 3-5 kapek. Nejjednodušší je nakapat olej na papírový kapesník nebo kousek vaty a nenápadně umístit. Pár kapek v libovolné nádobě s vodou umístěné kdekoli v prostoru má dlouhodobý efekt, dokud se voda nevypaří. Pak ji stačí doplnit. Do koupele postačí 10 kapek přímo pod proud vody, k masážím postačí naředit 12 kapek esenciálního oleje v 50 ml rostlinného oleje lisovaného za studena.Tento olej je velmi vhodné používat do parfémů či jiných kosmetických přípravků.

Složení: 100% éterický olej

Země původu: Rusko