Fyto Balzám na oteklé nohy a křečové žíly Aromatika 50g

Otoky nohou, tonus žilních stěn, krevní a lymfatický oběh. Bylinné extrakkty v kombinaci s esenciálním citrónovým olejem
Základní cena s DPH149,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 149,00 Kč
Prodejní cena bez DPH123,14 Kč
Sleva
Hodnota DPH25,86 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Fytobalzám obsahuje esenciální citrónový olej, pomáhá posílit stěny cév, zvýšit jejich elasticitu, zlepšit průtok krve. Již po prvních dnech používání fytobalmu se projevuje výrazná zlepšení zdraví,  pomáhají zlepšovat cirkulaci krve., obnovují se žilní stěny, křeče a křeče.

Bylinné extrakkty v kombinaci s esenciálním citrónovým olejem, který odstraňuje nepříjemné příznaky křečových žil, pomáhají s únavou nohou, tinizujen, zmírňuje celkové napětí.

Fytobalzám uvolňuje křeče a pomáhá s otoky nohou.

Fytobalzám je založen na přírodních surovinách bez syntetických přísad, barviv a minerálních olejů. Působí koplexně s je netoxický.

Použití: malé množství naneste krouživými pohyby na postižené místo od shora dolů 1 - 2x denně.

Složení: destilovaná voda, extrakkty listů lísky, listnatce ostnatého, borovicové kůry, denaturovaný líh (3%), isopropylalkohol, PEG - 40 hydrogenový ricinový olej, mentol, carbopol, esenciální citrónový olej, triethanolamin glykol, triethylenglykol, imidazolidinyl, methylparaben, propylparaben, kyselina dehydrooctová

Skladování:  Mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s přímímy slunečními paprsky. Skladejte mimo zdraj tepla do 25°C.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Nepoužívat při nesnášenlivosti na jednotlivé složky přípravku.

Země původu: Ukrajina

Balení: 50 g