Černý vulkanický jíl Čistící z Kamčatky na obličej, tělo a vlasy Fito Kosmetik 155ml

Přírodní, účinně čistí pleť, stahuje póry, matující účinek, celulitida, tonizuje a vypíná pokožku; růst zdravých a silných vlasů, zpevňuje kořínky.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 105,00 Kč
Prodejní cena bez DPH86,78 Kč
Sleva
Hodnota DPH18,22 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

100% přírodní. Matující účinek. Stahuje póry.

Vulkanický černý jíl s matujícím účinkem pro hloubkovou očistu, šetrnou péči, regulaci mazových žláz, zúžení pórů, zlepšuje účinek krémů. Na všechny typy pleti.

Černý jíl z vulkánů na Kamčatce výborně pečuje o pokožku a vlasy. Pleťová maska účinně čistí pleť, stahuje póry, má matující účinek. Maska na vlasy obnovuje strukturu, zpevňuje kořínky, podporuje růst zdravých a silných vlasů. Zábal z jílu odstraňuje příznaky celulitidy, tonizuje a vypíná pokožku.

Způsob použití:
Na obličej a tělo: Na suchou, očištěnou pokožku naneste na 10-15 minut. Poté opláchněte vodou.
Na vlasy: Naneste na čisté vlhké vlasy, směrem od kořínků. Oblékněte polyethylenovou čepici. Nechejte působit 20-30 minut. Poté opláchněte vodou.

Upozornění: Pouze na vnější použití. Nepoužívat při individuální nesnášenlivosti jednotlivých látek. Chraňte před dětmi.

Ingredients: Aqua, Camellia Sinensis Leaf Water, Organic Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Black Clay, Caprylic/Capric Triglycerides, Glycerin, Xanthan Gum, Alnus Firmifolia Fruit Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.

Skladování: Chraňte před přímými slunečními paprsky. Skladujte při teplotě od 0oC do +25oC.

Země původu: Rusko

Objem: 155 ml