Kategorie e-shopu

Křídlatka - bylinné kapky (tinktura) 50ml

Bylina nesmí být použita jako potravina či doplněk stravy, je určena pouze jako surovina k vnějšímu použití a k dalšímu zpracování.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 249,00 Kč
Prodejní cena bez DPH205,79 Kč
Sleva
Hodnota DPH43,21 Kč
Dostupnost: 1 - 5 dní

Křídlatka (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny křídlatky japonské.

Křídlatka japonská (Reynoutria japonica), čeleď rdesnovité - Polygonaceae, SK: Pohánkovec japonský. Působí jako přírodní antibiotikum, proti virům, chrání CNS, má antimutagenní a antikarcinogenní účinky a další a další působení.

Co je to vše platné, když je rostlina z neznámých důvodů zakázána pro vnitřní užití a to i přes to, že má v seznamu on hold uvedena zdravotní tvrzení (byť pouze nepodstatná). Tím nám i Evropská komise dává najevo, že je rostlina bezpečná. Z jejich mladých listů se připravuje chutný salát. pan Buhner používá křídlatku s velkým úspěchem na borelie včetně neuroboreliózy, doporučuji zakoupit si jeho knihu Borelióza.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Antioxidant. Menopauzální konfort.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina křídlatka japonská.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Ukládejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: jen pro vnější užití.