HESH SHIKAKAI prášek - ajurvédský vlasový šampon 100g

Přírodní šampon pro všechny typy vlasů kromě vlasů odbarvených, velmi světle blond a vlasů výrazně mastných. Shakaki je vhodný pro vlasy, suché, lámavé, slabé, jemné, bez života, vlasy řídké.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 96,00 Kč
Prodejní cena bez DPH79,34 Kč
Sleva
Hodnota DPH16,66 Kč
Dostupnost: Skladem

Shikakai Powder se používá jako přírodní šampon pro všechny typy vlasů kromě vlasů odbarvených, velmi světle blond a vlasů výrazně mastných. Shakaki je naopak geniální výrobek pro vlasy, suché, lámavé, slabé, jemné, bez života, vlasy řídké a náchylné na tvorbu lupů. Shikakai posiluje vlasové kořínky a výrazně podporuje růst vlasů. Vlasy jsou po mytí, pevné, lesklé a kvalitně umyté. Vůně šamponu je přirozená a připomíná vůni sušených švestek.

Doporučujeme kombinovat s kondicionérem Amla Powder. Účinky obou rostlin se doplňují.

Shikakai (Acacia concinna) je keř rostoucí na teplých, suchých pláních jihoasijských zemí. Jde o velmi hojně zastoupenou rostlinu zejména v Indii. Lidé, kteří měli přístup k tomuto keři - stromu, používali plody tohoto stromu k mytí vlasů. Plodem jsou lusky, ty se sbírají suché a mele se z nich prášek. Lusky jsou bohaté na saponiny (které způsobují velmi dobré mycí vlastnosti tohoto produktu). Název Shikakai se nejčastěji překládá jako "ovoce pro vlasy".

Posiluje vlasové kořínky
Působí proti tvorbě lupů
Je zcela přírodní
Zvyšuje kvalitu i zdravý vzhled vlasů


Příprava šamponu:
Na středně dlouhé vlasy postačí 2 polévkové lžíce Shikakai prášku. Zalijte převařenou vodou, kterou necháte na 5 minut odstát. Umíchejte hladkou, krémovou pastu. Pastu naneste na mokré vlasy. Jemně ji vmasírujte do pokožky hlavy a po celé délce vlasů. Nechte 2- 5 minut působit. Poté spláchněte čistou vodou. Po mytí je vhodné použít kondicionér Amla Powder.

Upozornění:
Shikakai lehce barví (odstín lehce do hněda). Při aplikaci raději používejte jednorázové rukavice, aby nedošlo k zabarvení suché pokožky rukou. Z tohoto důvodů také nedoporučuji používat Shikakai powder na odbarvené vlasy nebo vlasy velmi světle blond.

Pokud se Vám pasta dostane do očí, okamžitě oči vymývejte čistou vodou.

Množství: 100 g

Složení: Acacia Concinna (Shikakai)