QUICK DREN - Odvodňující a detoxikační 60cps.

Při otocích nohou, při nadměrném zadržování vody a při nadváze, pomáhá vyplavovat tekutiny s odpady, podporuje funkci ledvin a jater.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 429,00 Kč
Prodejní cena bez DPH373,04 Kč
Sleva
Hodnota DPH55,96 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Obsahuje účinné složení bylin (smetanka lékařský, pýr plazivý, petržel zahradní) a organických forem minerálů jako je korálový vápník (velice dobře vstřebatelný zdroj hořčíku a vápníku) a draslík.

Všechny složky spolu vzájemně působí a udržují rovnováhu tekutin v organismu

Silné odvodňovací a detoxikační kapsle Quick Dren na přírodní bázi
Quick dren pomáhá při nadměrném zadržování tekutin v tkáních, ulevuje od otoků a opuchlosti, redukuje nadváhu způsobenou zadržováním tekutin

Složení:
- Smetanka lékařská (pampeliška) kořen 180mg - (Smetanka lékařská) působí výborně na lidský metabolismus, již ve starém Řecku se pampeliška používala k léčbě vodnatelnosti, poskytuje očistnou kůru játrum a posiluje jejich funkci. Navíc podporuje tvorbu inzulínu a tím brání rozvoji cukrovky. Diruetické a čistící účinky
- Pýr plazivý kořen   270mg - odstraňuje těla jedovaté látky, pomáhá odvést přebytečnou vodu, je výborný proti otokům. Pýr se užívá při léčbě dny a revmatismu a při nemocech močového ústrojí (písek a kameny v močovém ústrojí). Odstraňuje soli, které se usazují v kloubech. Pýr čistí krev, snižuje cholesterol, zlepšuje trávení
- Peržel zahradní kořen 150mg -  se řadí mezi nejznámější diuretikum, pozitivně působí na ledviny
- Hořčík z korálů SMP 100mg
- Draslík - citrát draselný 260mg
- Vápník z korálů SMP 200mg

Účinky

    Pomáhá vyplavovat tekutiny s odpady z těla (dusíkaté odpady, chlor, soli, kyselinu močovou, cholesterol, jedy, léčivy, měď, rtuť).
    Vyrovnává hladinu tekutin v organismu
    Silné diuretikum
    Rozproudí samočistící funkce v těle
    Pomáhá redukovat tělesnou hmotnost
    Zmírňuje otoky
    Podporuje funkci ledvin a jater
    Pomáhá zmírnit projevy celulitidy
    Dodává organické formy minerálů (hořčík, draslík, vápník)
    Působí preventivně proti křečím a únavě
    pomáhá při PMS

Zavodňování je nepříjemný symptom, ale dá se řešit!
Termín zadržování vody označuje nahromadění tekutiny v oběhovém systému, dutinách, tkáních v těle.
 
Voda v těle, otoky, nadýmání se zdá být pro mnoho lidí nepřekonatelným problémem. A nejenže se cítíme nepříjemně, ale nahromaděná voda maskuje a překrývá veškerou naší tvrdou práci při spalování tuků.  
Kromě zdravotních důvodů a nezdravé stravy mohou ženy uchovávat vodu v důsledku kolísání hormonů při menopause, PMS.

Quick Dren obsahuje unikátní kombinaci extraktů kořenů bylin a organických forem minerálů (organické zn. vysoce vstřebatelné = přírodní zdroj). Tato kombinace látek zvyšuje vylučování tekutin z organismu, podporuje funkce jater a ledvin a posiluje samočistící schopnost organismu.
 
Quick Dren pomáhá udržet rovnováhu tekutin v těle bez chemických a jiných nebezpečných látek, které by vedly k vedlejším účinkům. Vedle bylinek obsahuje i minerály (draslík, hořčík, vápník), které se při užívání diuretik vyplavují.  Nemusíte tedy užívat další doplňky výživy pro doplnění minerálů.
 
Quick Dren je vhodný pro muže i ženy, díky svému složení podporuje vylučování vody a chrání tělo před ztrátou minerálů z těla.

Časté dotazy:
Cvičím, upravil/a jsem jídelníček, přesto se mi nedaří zhubnout. Proč?
- Zcela jistě jste zredukovali tuky, ale můžete zadržovat i vodu, která se hromadí v okolních tkáních. Voda tak překryje vaše tělo jako zimní bunda a  tvrdá práce není vůbec vidět.
Tip: Zvyšte příjem bílkovin, začněte se protahovat, plavat. Je třeba rozproudit lymfu pohybem, protažením, kartáčováním, úpravou jídelníčku. Vynechté zátěžové sporty, které blokují lymfu. Odvodnění podpoří také Quick Dren.
Cítím se unaveně, mám křeče do nohou. Co mi chybí?
- Únava může  být způsobena stresem, nadváhou, nedostatkem minerálů, především hořčíku, draslíku. Křeče mohou být známkou nedostatku hořčíku a draslíku.
Quick Dren obsahuje organické formy hořčíku, draslíku a vápník. Hořčík a vápník pochází z korálového vápníku. Tělo tyto formy minerálů daleko lépe vstřebá a využije.
Neztratím během užívání Quick Drenu i další cenné minerály?
- Když tělo odvodňujeme (zbavujeme se přebytečné vody z tkání) ztrácíme mnoho minerálů, zejména draslík a hořčík. Tyto minerály se vyplavují predevším močí. Proto je nutné klást důraz na průběžné doplňování, obvzvláště hořčíku. Zabráníme tak křečím, mravenčení, brnění v končetinách,  únavě, bolestem hlavy, depresím, neklidem, bolesti žaludku, nechutenství.
- Doplňování vápníku je také důležité. Průzkumy prokazují, že lidé s nízkým příjmem vápníku mají častěji potíže s ukládáním vody v těle. Quick Dren obsahuje hořčík a vápník ve formě korálového vápníku a dále obsahuje i draslík.

Kontraindikace:
1. KARDIAK - vhodné
2. ŠTÍTNÁ ŽLÁZA – vhodné
3. SRÁŽLIVOST KRVE – neovlivňuje
4. ASTMATIK – vhodné
5. CUKROVKA  - vhodné, naopak prospívá (hořčík snižuje hl. krevního cukru, vápník snižuji riziko cukrovky 2.typu)
 
Kojení - Nevhodné pro kojící matky. Quick Dren má silné detoxikační účinky. Odpadní a jedovaté látky se vyplavují močí, potem a MLÉKEM.

TIP: Odvodnění podpoříte:
Omezením příjmu  sodíku: Solení, uzeniny, fast-food, tvrdé a tavené sýry, konzervy a instantní výrobky, minerální vody s vyšším obsahem sodíku, umělá sladidla (většina je na bázi sodíku).
Doplněním vitamínu P, který zpevňuje stěny cév a tím brání úniku vodu z cév do okolních tkání. Vitamín P obsahuje bílá dužina pomeranče, mandarinky, broskve, banány, chřest, pohanka. Vitamín P, neboli rutin je obsažen v dubové kůře. Dubovou kůru můžete přidat do koupele.
Rozprouděním lymfy masáží, kartáčováním, procházkami, plaváním, jógou, protahováním

Doporučené dávkování:
Po jedné kapsli, dvakrát za den. Zapít dostatečným množstvím tekutin.
První kapsle v ráno před jídlem. Druhá kapsle odpoledne. Neužívejte ve večerních hodinách. Během užívání Quick Drenu dodržujte pitný režim. Ideální doba užívání jsou 3 měsíce

Mohu užívat Quick Dren dlouhodobě? Ano,  při následujícím návodu:
Užívejte 3 týdny, poté 1 týden pauza. Takto opakujte po dobu 3 měsíců.
Po 3 měsících 1 měsíc pauza

Upozornění
Není vhodný pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém a chladném prostředí. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nekupujte v případě porušení obalu.

Notifikováno MZ OVZ-35.1-22.11.2011-82931

Pharmdata kód New Source Supplements s.r.o.: 7003728, PDK kód QuickDren: 2668607, Hmotnost obsahu: 58g ± 5%.