Bio Revitalizacní tělový krém s extraktem hlemýždího slizu Helidermina 150ml

Revitalizuje, vyhlazuje pokožku těla a pomáhá potlačit tvorbu strií, všechny typy pleti a všechy věkové kategorie. Hydratace, vitalita.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 858,00 Kč
Prodejní cena bez DPH709,09 Kč
Sleva
Hodnota DPH148,91 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Revitalizující, anti-age a vyživující organický krém na tělo. Vzácná výživná a regenerační emulze na bázi čistého hlemýždího slizu, obohaceného o rostlinné másle a oleje, která dodá pokožce těla novou vitalitu.

Bohatství přírodních účinných látek obsažených ve vzorcích je ideální pro zvlhčující, ochranné a vysoce filmogenní působení.

Revitalizuje, vyhlazuje pokožku těla a pomáhá potlačit tvorbu strií.

Oživující tělový krém je vhodný pro všechny typy pleti a všech věkových kategorií. Vynikající v těhotenství. V případě starých strií se doporučuje používat spolu s čistým hlemýžďím slizem. Po koupání nebo sprchování pomalu masírujte celé tělo.

Neobsahuje: parabeny, barviva, minerální olej, vosk, SLS, SLES, parfémem bez alergenů, dermatologicky testované.

Jak používat: Po koupání naneste krém masážnimi pohyby na telo, doporučujeme kombinovat s čistým hlemýždím slize.

Hlemýždí sliz užíval už samotný Hippokrates a po něm mnoho antických léčitelů. Jeho léčivé vlastnosti zapříčiňují enzymy, které mění uspořádání akné tkáně, hydratuje a zároveň hojí pokožku.To pomáhá odstraňovat zarudnutí pokožky a neatraktivní pigmentaci vyschlých pupínků.

Hlemýždí sliz má skvělé hydratační schopnosti, které jsou srovnatelné s velbloudí schopností držet vodu v těle. Jak známo, hydratovaná pleť - pleť bez vrásek!

Hlemýždí sliz pomáhá znovu obnovit hladkou a čistou pleť.

Hlemýždí sliz je bohatý na vitamín A, C a E, přirozeně obsahuje: alantoin, kolagen, elastin a kyselinu glykolovou.

Neobsahuje: parabeny, barviva, minerální olej, vosk, SLS, SLES, parfémem bez alergenů, dermatologicky testované.

Vynikající přírodní léčba pro péči a krásu pokožky.

Balení: 150 ml

Původní čistý 100% hlemýždí sliz z italských farem. Hlemýždí sliz v přírodní formě obsahuje sedm z nejdůležitějších prvků pro blaho naší pokožky (alantoin, kolagen, elastin, kyselina glykolová, proteinů, vitamínů a čištění peptidů), 0,100% Helix aspersa Muller Extrac

Země původu. Itálie

Výrobce: La Dispensa, Italy