Šampon s březovým dehtem Nevskaya Cosmetics 250ml

Jemný účinek na vlasy a vlasovou pokožku, aniž by došlo k vysušení a podráždění, snadné rozčesání a zvýšení objemu vlasů.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 129,00 Kč
Prodejní cena bez DPH106,61 Kč
Sleva
Hodnota DPH22,39 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Vyvážený vzorec bylin poskytuje jemný účinek na vlasy a vlasovou pokožku, aniž by došlo k vysušení a podráždění. Obsahuje kondicionační přísadu, která zajišťuje snadné rozčesání a zvýšení objemu vlasů. Díky účinkům šamponu budou vaše vlasy hladké, měkké a lesklé.

Březový dehet je mimořádně léčivý přírodní materiál, který byl úspěšně aplikován při léčbě mnoha onemocnění souvisejících s kůží. Dehet, který se získává z březové kůry, má antimikrobiální, protizánětlivý a analgetický účinek. Navíc, díky jeho účinkům, mizí začervenalá, podrážděná, sebeoroická pokožka náchaylná k lupům.

Výhody:

- neobsahuje umělá aroma a barviva.
- vhodné pro časté použití.
- obsahuje přírodní přísadu proti svědění
- s výrazným antiseptickým protizánětlivým účinkem
- odmašťovací antipruritické působení.
- nevysušuje

Aktivní složení:
Kromě březového dehtu, šampon obsahuje další bylinné přísady, jako je extrakt z kořene lopuchu, který příznivě ovlivňuje vlasy, pokožku hlavy, normalizuje fungování mazových žláz, stimuluje růst vlasů a zlepšuje jejich strukturu. Neobsahuje chemické složky a barviva.

Složení: voda, laurylsulfát amonný, laur ylsulfát sodný, kokamid DEA, kokomidopropylbetain, polyquaternium - 44, chlorid sodný, březový dehet, disodná EDTA, kyselina citronová, methylchlorisothiazolinon, methylisothiazolinon.

Použití: Šampon se nanášíme na vlhké vlasy, vmasírujeme do pěny a následně se omyjeme vodou. Může být použit v každém věku. Vhodné pro časté použití.

Skladujte při teplotách mezi + 5 ° C a + 25 ° C.

Možné vedlejší účinky
Individuální intolerance k březovému dehtu.

Výrobce: Nevskaya Cosmetics CJSC.

Obsah: 250 ml