Kategorie e-shopu

Pomoz si sám od Borise Tichanovského a Larisy Fotiny

Obsahuje několik částí a řadu poznatků, z nichž některé jsou zcela vyjímečné a jsou v České republice publikovány poprvé.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 349,00 Kč
Prodejní cena bez DPH317,27 Kč
Sleva
Hodnota DPH31,73 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

SBORNÍK POMOZ SI SÁM - Borise Tichanovského a Larisy Fotiny - Ve sborníku najdete metodiky na regeneraci zraku, léčbu EPAM preparáty podle čínské a tibetské medicíny, světelnou akupunkturu, Malého patriarchu, Válku s draky a léčebný systém LORA. Sborník je složen z několik částí a přináší řadu poznatků, z nichž některé jsou zcela výjimečné a jsou v České Republice publikovány poprvé. Najdete zde podrobně popsány a vysvětleny nové poznatky Borise Tichanovského vedoucí k úplné či částečné regeneraci zraku. Tato unikátní metoda byla již prověřena mnohaletými zkušenostmi na ozdravných kurzech, které absolvovaly tisíce účastníků s vysokým procentem účinnosti. V další části se seznámíte s publikací knihy ,,Světelná terapie“, popisující využití působení intenzivního světla na biologicky aktivní body lidského těla, čímž dochází k ozdravným procesům. V tomto sborníku je rovněž zpracována metodika použití, využití a účinnosti preparátů EPAM, vycházející z principů tibetské a čínské medicíny. Poprvé byla do češtiny přeložena práce Larisy Fotiny ,,LORA“ , kde je vyložen obsah a náplň kurzů nazvaných ,,Vrať si své mládí a zdraví“. Díky vysoké úspěšnosti těchto kurzů a jedinečným výsledkům potvrzeným mnoha jejich absolventy, se stali Larisa Fotina a Mirzakarim Norbekov nejznámějšími léčiteli Ruska. Věříme, že každý kdo má o tuto problematiku zájem a chce udělat něco pro sebe a své zdraví, zde najde mnoho užitečných informací a rad.
Použití

Obsah knihy: sborník, který právě držíte v ruce, obsahuje několik částí a řadu poznatků, z nichž některé jsou zcela vyjímečné a jsou v České republice publikovány poprvé. Najdeme zde podrobně popsány a vysvětleny nové poznatky Borise Tichanovského vedoucí k úplné či částečné regeneraci zraku. Tato unikátní metoda byla již prověřena mnohaletými zkušenostmi na ozdravných kurzech, které absolvovaly tisíce účastníků s vysokým procentem účinnosti. V další části se seznámíme s publikací knihy "Světelná terapie", popisující využití působení intenzivního světla na biologicky aktivní body lidského těla, čímž dochází k ozdravným procesům. V tomto sborníku je rovněž zpracována metodika použití, využití a účinnosti preparátů "EPAM", vycházející z principů tibetské a čínské medicíny. Další částí sborníku je "Malý patriarcha" a "Válka s draky" což jsou legendy o Taj czy cjuaň vyprávěné Borisovi Tichanovskému jeho čínským učitelem. Poprvé byla do češtiny přeložena práce Larisy Fotiny " LORA", kde je vyložen obsah a náplň kurzů nazvaných "Vrať si své zdraví a mládí". Díky vysoké úspěšnosti těchto kurzů a jedinečným výsledkům potvrzeným mnoha absolventy, se stali Larisa Fotina a Mirzakarim Norbekov nejznámějšími léčiteli v Rusku. Věříme, že každý, kdo má o tuto problematiku zájem a chce udělat něco pro sebe a své zdraví, zde najde mnoho užitečných informací a rad.